Natalia Kukulska spaceruje z trzyletnią córką. Fani nie mogą oderwać wzroku od fryzury Laury. "Jakie ma włosy cudowne"

Natalia Kukulska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze spaceru. Artystka wygląda na nim pięknie i naturalnie, jednak całą uwagę i tak skrada jej trzyletnia pociecha - Laura.

Natalia Kukulska jest aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie chwali się zawodowymi sukcesami, zamieszczając informacje o kolejnych płytach, a także zdjęcia i nagrania z koncertów. Na Instagramie artystki znajdziemy jednak również prywatne fotki. Na niektórych z nich widać rodzinę Kukulskiej. Tak było też i tym razem. 

Natalia Kukulska z córką Laurą

Natalia Kukulska była ostatnio niezwykle zapracowana. W sierpniu tego roku wokalistka wypuściła swoją najnowszą płytę "Czułe struny", na której w towarzystwie innych znanych muzyków wykonuje utwory Chopina w nowej odsłonie. Mimo zawodowych zobowiązań Kukulska zawsze jednak stawia rodzinę na pierwszym miejscu i znajduje czas, by cieszyć się najbliższymi. Jedna z takich rodzinnych chwil Kukulskiej została uchwycona na zdjęciu, którym artystka pochwaliła się na Instagramie. 

Niedziela... zwykle się nie dzielę... zdjęciami ze spacerów. Ale jest jeszcze życie poza „Chopinem” - czytamy pod zdjęciem wokalistki.
 

I faktycznie w mediach społecznościowych niewiele jest zdjęć, na których Natalia pozuje ze swoją najmłodszą córką Laurą. Wokalistka chroni wszak prywatność dziewczynki, by prawdopodobnie w przyszłości pozwolić jej, by mała sama zdecydowała, czy chce pokazywać swoją twarz w sieci.

Fani komentują

Fotografia, na której widzimy Natalię Kukulską w naturalnie odsłonie, zachwyciła obserwatorów wokalistki. Serce internautów skradła jednak trzyletnia Laura i jej urocze kucyki. 

Ale śliczne zdjęcie!
Super, mała to chyba cała mama.
Jakie Laura ma włosy cudowne!
Pamiętam panią Natalio, kiedy na pani dziecięcej głowie były takie kręcone kitki. Kochałam przebój "Puszek Okruszek" - pisali.

Myślicie, że Natalia teraz częściej będzie pokazywała zdjęcia z uroczą trzylatką? 

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie