Córka Natalii Kukulskiej zaczyna robić karierę. Podpisała kontrakt reklamowy i zaśpiewała utwór dla znanej firmy

Natalia Kukulska ma powody do radości. Jej córka Anna odziedziczyła talent po mamie i zaczyna podbijać show-biznes.

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci. Z Michałem Dąbrówką doczekali się syna Jana oraz córek: Anny i Laury. Starsza z nich w tym roku skończyła 15 lat i już wie, co chce robić w życiu. Nastolatka poszła w ślady bliskich i próbuje swoich sił w branży muzycznej. Na koncie ma już sukcesy, ale teraz może być o niej naprawdę głośno. Ania niedawno podpisała kontrakt reklamowy.

Córka Natalii Kukulskiej podbija show-biznes

15-latka pierwsze kroki w show-biznesie postawiła już trzy lata temu. Wtedy w sieci pojawiło się nagranie dzieci z Warsztatowej Akademii Musicalowej, do której należała. Razem z kolegami zaśpiewała utwór "Żywioły". Już wtedy było widać, że dziewczyna doskonale czuje się na estradzie, a talent i urodę odziedziczyła po mamie oraz babci, Annie Jantar. Teraz jej kariera nabiera rozpędu. Jedna z marek produktów spożywczych zaprosiła ją do współpracy. Ania nagrała piosenkę "Przygotujmy lepszy świat" oraz wystąpiła w teledysku, promującym akcję zorganizowaną przez firmę. Efekt możecie zobaczyć tutaj:

 

Natalia Kukulska może być także dumna ze swojego syna. 20-letni Jan również związał swoją przyszłość z muzyką. Gra na wielu instrumentach, w tym na ksylofonie, bębnach, wibrafonie i perkusji. Szkołę muzyczną skończył z wyróżnieniem. Jakiś czas temu pochwalił się pierwszym nagraniem, który samodzielnie skomponował. Nosi on tytuł "Nie chcemy się bać".

Zobacz wideo Co za niespodzianka!

Jak widać, o dzieciach Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki może być naprawdę głośno. Jednak nic dziwnego biorąc pod uwagę to, z jakiej rodziny pochodzą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.