Joanna Racewicz z synem u fryzjera. Igor coraz bardziej przypomina zmarłego ojca. "Cały tato"

Joanna Racewicz pochwaliła się kolejnymi zdjęciami, na których pozuje z synem. Internauci patrzą na chłopca i twierdzą, że Igor coraz bardziej przypomina zmarłego tragicznie pod Smoleńskiem tatę.

Joanna Racewicz nie należy do grona gwiazd, które przesadnie chronią swojej prywatności. Na instagramowym koncie dziennikarki nie brak wszak zdjęć z domowego zacisza czy podróży po świecie. Racewicz chętnie publikuje też urocze fotografie, na których pozuje z synem. Zrobiła to również ostatnio.

Joanna Racewicz z synem u fryzjera 

Syn Joanny Racewicz i tragicznie zmarłego w katastrofie pod Smoleńskiem Pawła Janeczki, Igor, staje się nastolatkiem (niedawno skończył 12 lat). Wizerunek chłopca często pojawia się w mediach społecznościowych jego popularnej mamy. Tym razem dziennikarka zrelacjonowała na Instagramie, jak wyglądała wizyta Igora w ekskluzywnym salonie fryzjerskim. Igor, podobnie jak sama Joanna, oddał się w ręce specjalisty, dzięki czemu może cieszyć się nową, bardzo modną fryzurą. 

Bardzo mnie rozczulają te zdjęcia... Bardzo - podpisała fotografię prezenterka.
 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Racewicz wspomina męża przy okazji Dnia Ojca. Zdjęcie Pawła Janeczka z rocznym synem i podpis prezenterki wzruszają

Fani komentują i doszukują się podobieństw 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie tylko komplementowali nową fryzurę Igora. Wiele osób podkreślało, że nastolatek staje się coraz bardziej podobny do Pawła Janeczki. 

Przystojny młodzieniec.
Syn bardzo przypomina swojego tatę.
Kopia ojca.
Piękny syn. To prawda, cały tato - pisali. 

Też to widzicie to podobieństwo?  

PRZECZYTAJ TEŻ: Joanna Racewicz świętuje dwunaste urodziny syna. ''Wyczekany, wytęskniony, ukochany od pierwszego spojrzenia''

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.