Joanna Racewicz pluska się w basenie. Wskoczyła do niego w krwisto czerwonej sukni. "Jak kwiatek mak"

Joanna Racewicz zachwyciła fanów wakacyjnymi fotografiami. Pokazała, jak relaksuje się w wolne dni.

Joanna Racewicz stała się jakiś czas temu bardzo aktywną w social mediach gwiazdą. Dziennikarka, która niegdyś raczej stroniła od dzielenia się z internautami swoim życiem prywatnym, wrzuca aktualnie wiele pięknych zdjęć syna, czy wspomina zmarłego w tragedii pod Smoleńskiem męża - Pawła Janeczka. Joanna na co dzień pracuje w telewizji Polsat, a każdą wolną chwilę spędza z bliskimi. Ostatnio wybrała się z przyjaciółką na basen. Sesja piękna! 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Racewicz została zaatakowana na Instagramie. "Twarz manekin". Nie dała się sprowokować i odpowiedziała z klasą

Zobacz wideo Natalia Siwiec i Blanka Lipińska spędzają razem wakacje

Ubrana w czerwoną sukienkę Joanna Racewicz wskoczyła do basenu

Racewicz opublikowała na instagramowym koncie sześć zdjęć w czerwonej kreacji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Joanna wskoczyła w sukience do basenu. W opisie poinformowała fanów, że ma wspaniałą przyjaciółkę, na którą zawsze może liczyć. Nawet wtedy, kiedy chce zorganizować sobie prywatną sesję zdjęciową.

Uwielbiam każde z tych zdjęć! Nie wiem, które bardziej... Może dlatego, że na każdym patrzą na mnie ciepłe i przyjazne oczy przyjaciółki? Cudownej istoty, która przytuli, gdy trzeba, powie, co powinna i jest, nawet, jeśli daleko. Tak rzadko się wspieramy, dziewczyny,  jakby świat był zamkniętą maszyną losującą z ograniczoną pulą wygranych. A przecież jest zupełnie inaczej. Życie jest darem, cudem i obfitością. Można je kroić, dzielić i nigdy nie ma końca możliwości - snuła.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pięknych komentarzy.

Jak kwiatek mak.
Piękna i cudowna.

Zgadzamy się z internautami!

POLECAMY: Joanna Racewicz wspomina męża przy okazji Dnia Ojca. Zdjęcie Pawła Janeczka z rocznym synem i podpis prezenterki wzruszają

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.