Joanna Racewicz wspomina męża przy okazji Dnia Ojca. Zdjęcie Pawła Janeczka z rocznym synem i podpis prezenterki wzruszają

Joanna Racewicz opublikowała w sieci fotografię syna i zmarłego tragicznie pod Smoleńskiem męża. Zdjęcie zostało zrobione jedenaście lat temu.

Joanna Racewicz od czasu do czasu wrzuca do sieci piękne rodzinne pamiątkowe zdjęcia. Na jej instagramowym profilu nie brakuje fotografii z synem, którego twarzy nie ukrywa. 23 czerwca z okazji Dnia Ojca opublikowała post, przedstawiający Pawła Janeczka i rocznego wówczas Igora. Wpis rozdziera serca.

Zobacz wideo Jaś Dąbrowski niedawno został tatą. Jak odnajduje się w nowej roli?

Joanna Racewicz opublikowała zdjęcie męża i syna sprzed jedenastu lat

Pamiątkowa fotografia została zrobiona przez Racewicz w 2009 roku podczas wspólnych wakacji. Joanna przyznała, że to konkretne zdjęcia wyjątkowo ją wzrusza. Nie dziwimy się, jest piękne.

To zdjęcie wzrusza mnie od zawsze. Od dnia, kiedy je zrobiłam. Był 23 czerwca 2009 roku, nasze jedyne wspólne wakacje. Wynajęty domek nad morzem, samochód zapakowany po dach, podróż z setką przystanków i wreszcie pierwszy spacer w stronę plaży. - zaczęła. 

Dziennikarka wspomniała w kilku słowach, jakim cudownym ojcem był Paweł Janeczek.

Silne ramiona taty, troska i czułość bez granic. Miłość i szczęście - wyczekane, wymarzone, wytęsknione. Spojrzenie, które poznałabym na końcu świata. Tata, archetyp mężczyzny w życiu dziecka. „Jestem, nawet, gdy mnie nie ma”- powtarzał. Lubię myśleć, że jest i niesie naszego syna przez życie, gdy dziecięce siły są zbyt wątłe, żeby pokonać trudność, gdy droga nad morze za daleka...
 

Pod postem nie zabrakło pięknych komentarzy ze strony fanów. Wiele osób po prostu się wzruszyło. 

Paweł Janeczek - kim był?

Paweł Janeczek był porucznikiem Biura Ochrony Rządu. Zginął tragicznie w wyniku katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. Jako szef ochrony prezydenta RP leciał z Lechem Kaczyńskim na specjalne uroczystości. Joannę Racewicz poślubił w 2004 roku. Cztery lata później na świat przyszedł ich syn, Igor.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.