Agnieszka Kotońska chwali się nową fryzurą i rozprawia o samoakceptacji. Internautka: Co pani akceptuje, swoją sztuczność?

Agnieszka Kotońska zaszalała z fryzurą, co skłoniło samą zainteresowaną do napisania kilku słów o samoakceptacji. Nie każdemu się to spodobało.

Agnieszka Kotońska zadebiutowała w rodzimym show-biznesie, dzięki programowi "Gogglebox", w którym to pojawia się już od pięciu lat. Sama zainteresowana w tym czasie przeszła wielką metamorfozę. Zadbała o lepszy makijaż, a także zmieniła styl ubierania się. Agnieszka równie często eksperymentuje z włosami, co udowodniła w najnowszym poście na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: "Gogglebox". Odchudzona o 40 kg Agnieszka Kotońska prezentuje ciało w stroju kąpielowym. "Wyglądasz obłędnie"

Agnieszka Kotońska zmieniła fryzurę

Agnieszka Kotońska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których bacznie relacjonuje swoje życie prywatne, przy okazji nieźle na tym zarabiając. Nic w tym dziwnego, że pochwaliła się też nowymi włosami. Co więcej, pokusiła się o kilka słów o samoakceptacji. 

Witam kochani. Ha! Najważniejsze to akceptować Siebie w 100%. Jejku, jak uwielbiam zmiany, małymi krokami do celu. Wszystko jeszcze przede mną. Kolejny projekt już jest w mojej głowie, ale o tym niebawem. Kolejna zwariowana metamorfoza. Kobieta zmienną jest i to jak w kilka minut potrafi zmienić Siebie i dodać skrzydeł w swoim życiu jest piękne...- pisze pod zdjęciem.
 

W komentarzach nie zabrakło komplementów, jednak znaleźli się i tacy, którzy wątpią w samoakceptację Agnieszki. Co więcej, jedna z internautek zarzuca jej sztuczność i hipokryzję. 

Czegoś nie rozumiem... Albo akceptuje siebie, albo mam sztuczne włosy, sztuczne rzęsy, sztuczne paznokcie, tonę tapety i filtruje każde zdjęcie. Co Pani akceptuje? Swoją styczność i udawanie? - pyta internautka.

Kąśliwy komentarz nie doczekał się odpowiedzi ze strony Agnieszki. Myślicie, że internautka nieco przesadziła? 

ZOBACZ: Agnieszka Kotońska wyleguje się na pontonie w samym bikini. Internauci pod wrażeniem. "Bolało, jak spadałaś z nieba?"

Zobacz wideo Aga Kotońska wyjaśnia, o co chodzi w konflikcie z Sylwią Bombą [Koło Plotka Extra]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.