Agnieszka Kotońska wyleguje się na pontonie w samym bikini. Internauci pod wrażeniem. "Bolało, jak spadałaś z nieba?"

Agnieszka Kotońska pochwaliła się kilkoma nowymi zdjęciami w samym bikini. Gwiazda TTV pozuje w basenie, a internauci nie szczędzą jej komplementów.

Agnieszka Kotońska zadebiutowała w polskiej telewizji kilka lat temu w programie "Gogglebox przed telewizorem". Mało kto się spodziewał, że oglądanie telewizji pod okiem kamer będzie dla niej przepustką do tak dużej popularności. Sama zainteresowana jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 273 tysiące osób. Tym razem celebrytka pochwaliła się kilkoma zdjęciami w bikini, co zrobiło niemałe wrażenie na komplementujących ją internautach. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" wyjaśnia, o co chodzi w konflikcie z Sylwią Bombą [KOŁO PLOTKA EXTRA]

Agnieszka Kotońska w bikini

Agnieszka Kotońska uwielbia dzielić się z obserwatorami szczegółami swojego życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się, że wybrała się na działkę, gdzie mogła cieszyć się piękną pogodą. Gwiazda "Gogglebox" wylegiwała się na dryfującym na basenie pontonie, co zrelacjonowała na kilku zdjęciach.

Weekend spędzę w basenie, nawet gdybym miała go sobie narysować będzie BASEN i KROPKA. Zamiast palmy będzie jabłoń. Wszystko jasne, basen pod jabłonią, działeczka. Jeszcze trzy lata temu kręciłam nosem, jak ktoś opowiadał, jak cudownie spędza dzień na działce, a dziś nie wyobrażam sobie, żeby działki nie mieć - pisze pod postem Agnieszka.
 

Fani są pod wrażeniem tego, jak dobrze prezentuje się w bikini.

Piękna! Bolało, jak spadałaś z nieba?
Cudnie wyglądasz w bikini. Co za figura,
Super wyglądasz i widać, że świetnie się bawisz. Pozdrawiam!

Wasz też Agnieszka Kotońska w bikini tak zachwyciła?