Księżna Kate ma poważną konkurencję. Królowa Letizia staje się prawdziwą ikoną mody. Znowu udowodniła, że ma świetny styl

Księżna Letizia ponownie zachwyca. Paparazzi przyłapali ją, kiedy zmierzała na kolejne ważne spotkanie. Wyglądała pięknie!

Każdego dnia z brytyjskich mediów docierają do nas coraz to nowsze informacje na temat rodziny królewskiej. Często chodzi o kolejne konflikty, skandale czy przecieki z życia Meghan Markle i Harry'ego. Ostatnio jeden z tabloidów opublikował artykuł, w którym napisano, że młode małżeństwo już planuje zakończyć swój związek. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Jednak nie tylko brytyjska rodzina królewska budzi równie duże zainteresowanie. Coraz więcej mówi się o królowej Letizii, żonie króla Filipa VI.

Królowa Letizia będzie konkurencją na księżnej Kate?

Wzmianki o pięknej 47-latce coraz częściej pojawiają się w mediach na całym świecie. Dotyczą one zazwyczaj jej wyjątkowej urody i bardzo modnych stylizacji. Trzeba przyznać, że królowa Hiszpanii ma świetny gust, który został w końcu dostrzeżony.

Księżna Kate ma bardzo zachowawczy styl. Wybiera raczej zabudowanie sukienki, sięgające za kolano. Letizia stawia za to na dopasowane stylizacje, które podkreślają jej zgrabną figurę. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi, kiedy wybierała się na spotkanie z Asociación Española Contra el Cáncer.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Hiszpańska rodzina królewska na Majorce. Letizia odsłoniła ramiona w krwistej sukience. Ale mięśnie!

Letizia tego dnia zdecydowała się na elegancką, czarną sukienkę, która sięgała za kolana. Jednak pasek w talii podkreślił smukłą figurę królowej. Kwiaty na materiale sprawiły, że stylizacja nie wyglądała po prostu nudno. Wybór butów także był trafiony. Cienkie szpilki dodały wyjątkowego charakteru.

Sprawdźcie w naszej galerii, jak prezentowała się królowa Letizia. Myślicie, że rzeczywiście księżna Kate ma modową konkurentkę?

Więcej o: