Anna Lewandowska skończyła 32 lata. Robert złożył jej romantyczne życzenia. "Jestem dumny, że mogę cię nazywać żoną"

Robert Lewandowski z okazji urodzin żony złożył jej publiczne życzenia. Anna Lewandowska na pewno będzie zachwycona.

Anna Lewandowska 7 września skończyła 32 lata. Jednak ostatnie wydarzenia z pewnością zaburzyły jej spokój. Przypomnijmy, że trenerce mocno oberwało się w sieci, za nagranie w stroju, które imitowało dodatkowe kilogramy. Wielu internautom to się nie spodobało, w wyniku czego ogromna fali krytyki spłynęła na "Lewą". Więcej o tej sytuacji możecie przeczytać TUTAJ. W dniu urodzin Ani sam Robert Lewandowski stanął na wysokości zadania. W pięknych słowach złożył życzenia swojej żonie i z pewnością poprawił jej humor.

Robert Lewandowski złożył życzenia urodzinowe Annie Lewandowskiej

Piłkarz na Instagramie dodał bardzo romantyczne zdjęcie. Razem z trenerką czule przytulają się w morzu i w tamtym konkretnym momencie chyba nie mogli oderwać od siebie rąk. Robert złożył żonie równie wyjątkowe życzenia.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Niech Twoje życie będzie wypełnione miłością i szczęściem. Jesteś miła, troskliwa, niesamowita, jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją! Dziękuję za wsparcie, pomoc, rady. Jestem bardzo dumny, że mogę cię nazywać moją żoną - możemy przeczytać.
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch. W tej pozycji nie jest tak idealny. "Mało kto by się odważył"

Prawdziwy z niego poeta! Do życzeń Lewandowskiego dołączyli się również jego fani.

Najlepsza para, wszystkiego najlepszego Aniu!
Lewa!
Spełniaj siebie i marzenia - pisali.

ZOBACZ TEŻ: Anna i Robert Lewandowscy nie ochrzcili młodszej córki. Dlaczego? Mają dwa powody

A Wy, czego życzycie Ani?

Zobacz wideo Po wspólnym treningu Robert miał już dosyć