Victoria Beckham zabawiła się w grafika. "Przeniosła" syna i jego ukochaną nad wodę. Zobaczcie jej "dzieło"

Victoria Beckham została zdemaskowana przez internautów, którzy od razu zauważyli, że do obróbki zdjęć użyła Photoshopa. Zobaczcie, jak jej wyszło!

Victoria Beckham postanowiła pobawić się w prawdziwego grafika. Zdjęcia syna i jego partnerki (które swoją drogą wywołał spekulacje na całym świecie) przerobiła w programie Photoshop. Jak jej wyszło? Trzeba przyznać, że całkiem nieźle.

ZOBACZ TAKŻE: Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli sekretny ślub? Na dłoni syna piłkarza widać złotą obrączkę. Fani: Ekspresowe tempo

Zobacz wideo Victoria Beckham i jej wakacje z rodziną

Victoria Beckham przerobiła zdjęcie syna

Tuż po tym, jak zdjęcie opublikowała na Instagramie Nicole Peltz, narzeczona Brooklyna, Victoria postanowiła nieco je przerobić i wstawić na swój profil. W pierwotnej wersji Brooklyn i Nicole pozowali na tle patio. Victoria zdecydowała, że ukochanego syna i jego narzeczoną "przeniesie" w bardziej egzotyczne miejsce. Tło murów zostało zastąpione widokiem na ocean.

Uważni internauci szybko zauważyli ten fakt i licznie skomentowali post Victorii. Choć pojawiło się wiele uwag i słów niezadowolenia, Victoria i Nicole zdawały się nie przejmować się negatywnymi komentarzami.

To urocze… ale o co chodzi z tym Photoshopem?
Wygląda to tak, jakby chodzili po wodzie.
Nie jestem chyba jedyną osobą, która zauważyła, że to Photoshop - pisali internauci.

Poniżej możecie zobaczyć porównanie dwóch zdjęć:

Victoria Beckham, Brooklyn Beckham, Nicole PeltzVictoria Beckham, Brooklyn Beckham, Nicole Peltz Instagram Victoria Beckham/ Instagram Nicole Peltz

Jeżeli faktycznie robiła to Victoria Beckham, trzeba przyznać, że ma talent. :)

Jednak nie tylko zastosowanie Photoshopa wzbudziło emocje przy zdjęciu Brooklyna i Nicole. We wspólnej fotografii nie byłoby nic złego, gdyby nie fakt, że Nicole oznaczyła je wymownym wpisem. Dla większości jej fanów sformułowanie "baby b", które użyła w poście, jest jednoznaczną sugestią, że spodziewa się dziecka.

Zostaje nam teraz tylko czekanie na oficjalne potwierdzenie. Jeśli to prawda, życzymy dużo szczęścia!