Brooklyn Beckham i Nicola Peltz spodziewają się dziecka? Wymowny wpis dziedziczki fortuny podsycił plotki

Zaręczyny po kilku miesiącach znajomości, rzekomy sekretny ślub i tajemniczy wpis Nicoli Peltz - te wszystkie okoliczności podsyciły rozgrzaną już do czerwoności ciekawość internautów, którzy spekulują, że Brooklyn Beckham zostanie ojcem! Mają na to "dowód".

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz powinni zostać okrzyknięci najgorętszą parą tegorocznych wakacji. Najgorętszą, ponieważ to właśnie na ich historii miłosnej skupiają się zagraniczne media, chcąc rozwikłać tajemniczą zagadkę ślubu 21-latka i jego ukochanej. Słynący z głośnych romansów syn VictoriiDavida Beckhamów, oświadczył się dziedziczce fortuny zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Zaręczyny potwierdziła na Instagramie również jego matka. Później w mediach społecznościowych pojawiło się wymowne zdjęcie - internauci na palcu serdecznym Brooklyna zauważyli złotą obrączkę. Nic dziwnego, że fakt ten wzbudził wiele podejrzeń, jakoby syn piłkarza i Nicola wzięli sekretny ślub. Czyżby spodziewali się dziecka? Jeden wpis Peltz jeszcze bardziej podsycił plotki

"Synowa" Beckhamów w ciąży?

Na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi, bowiem sami zainteresowani nie potwierdzili ani oficjalnie nie zaprzeczyli domysłom mediów. Rzekomy stan błogosławiony Nicoli Peltz jest takim samym wytworem wyobraźni internautów jak domniemany sekretny ślub pary. Użytkownicy Instagrama twierdzą jednak, że znaleźli "dowód" potwierdzający ich hipotezę o powiększeniu się rodziny Beckhamów. Ma nim być wpis przyszłej mamy. 

Nicola Peltz w mediach społecznościowych opublikowała wspólne zdjęcia z ukochanym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oznaczyła je wymownym wpisem. Dla większości jej fanów sformułowanie "baby b", które użyła w poście, jest jednoznaczną sugestią, że spodziewa się dziecka. 

 

Cóż, jeśli to prawda, życzymy przyszłym rodzicom dużo szczęścia!

Zobacz wideo Wakacje Beckhamów pełne atrakcji

Na podstawie niektórych historii miłosnych gwiazd można stworzyć świetny scenariusz do melodramatu. Poznajcie wszystkie kobiety Alaksandra Łukaszenki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.