Victoria Beckham zachwyca się partnerką syna, która włożyła sukienkę jej projektu. Potwierdziła ślub? "Najsłodsza para"

Victoria Beckham opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie swojego syna Brooklyna i jego narzeczonej Nicoli. Żona piłkarza rozczula się nad widokiem zakochanej pary. Przy okazji podsyca plotki o ich rzekomym ślubie!

Rzekomy "sekretny ślub" syna Victorii i Davida Beckhamów wzbudził spore zainteresowanie mediów. Plotki podsycała instagramowa aktywność Brooklyna i Nicoli oraz publikowane przez nich zdjęcia, na których na palcu 21-latka widać złotą obrączkę. Wiadomość o zawarciu związku małżeńskiego przez potomka brytyjskiego piłkarza była dla jego fanów sporym zaskoczeniem, bowiem zaledwie miesiąc temu, na początku lipca, dopiero oświadczył się swojej ukochanej. Zarówno rodzina Beckhamów, jak i Peltzów, nie zabrała jeszcze głosu w sprawie, potwierdzając lub dementując medialne przypuszczenia. Victoria, budząc jeszcze większą ciekawość internautów, udostępniła romantyczną fotografię pary, we wpisie zachwycając się przyszłą, bądź już obecną synową. 

Victoria Beckham zachwyca się miłością syna

Na instagramowym profilu Victorii Beckham pojawiła się wspólna fotografia Brooklyna i Nicoli Peltz. Narzeczeni pozują na tle morza, wymieniając się czułościami. Syn piłkarza na romantycznym ujęciu w blasku zachodzącego słońca całuje w policzek swoją miłość. Victoria zachwyciła się sielskim obrazkiem i nazwała zakochanych "najsłodszą parą".

 

Beckham doceniła również wygląd swojej "synowej". 25-latka założyła bowiem kwiecistą sukienkę midi z najnowszej kolekcji Victorii. Jedwabna żorżeta w kontrastujących odcieniach czerni i kości słoniowej idealnie wkomponowała się w klimat nadmorskiej fotografii. 

Nicola wygląda niesamowicie w sukience z różanym printem - czytamy na profilu matki Brooklyna. 

Myślicie, że opublikowany na profilu Victorii miłosny post jest potwierdzeniem plotek o sekretnym ślubie narzeczonych? Wszak na zdjęciu wciąż widać złotą obrączkę Brooklyna, która była źródłem wszystkich medialnych spekulacji! 

Zobacz wideo Jak Beckhamowie spędzają urlop?
Więcej o: