"The Voice of Poland". Poznaliśmy skład jurorski 11. edycji programu. Nie zabraknie zamian wśród prowadzących

Kolejna odsłona "The Voice of Poland" zagości w jesiennej ramówce stacji TVP. Już wiemy, kto zasiądzie w obrotowych fotelach.

Show telewizyjnej Dwójki "The Voice of Poland" doczekało się już dziesięciu edycji. Przez ostatnie tygodnie spekulowano, kto usiądzie w fotelach jurorskich i kto poprowadzi lubiany format. Nastąpiło sporo zmian. Jurorem w programie miał być Krzysztof Zalewski, ale produkcja wycofała się z tego pomysłu. W dziesiątej edycji w fotelu jurorskim zasiadła Margaret, ale zapowiedziała, że nie podejmie się współpracy z TVN. Kto pojawi się w jury i poprowadzi program? Sprawdźcie!

ZOBACZ: Zalewski miał być trenerem w "The Voice of Poland", ale produkcja się wycofała. Wiemy, dlaczego [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Czy Natalia Nykiel zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"?

"The Voice of Poland". Jurorzy 11. edycji

Wśród jurorów nie zabraknie Tomsona i Barona, którzy od drugiej edycji show zasiadają w czerwonych fotelach. Miniona edycja była dla niech szczęśliwa, ponieważ po raz pierwszy ich podopieczna Alicja Szemplińska wygrała program. W jurorskim składzie nie zabraknie również Michała Szpaka, który wciela się w rolę trenera od ósmej odsłony. 

Pozostałe dwa miejsca w dziesiątej edycji zajmowali: Margaret i Kamil Bednarek. Młodych artystów zabraknie w tej odsłonie, za to jeden z czerwonych foteli zajmie dobrze znany juror z programu "The Voice Senior". Chodzi o Urszulę Dudziak, która zadebiutuje w roli trenerki "The Voice of Poland". 

Na obrotowy fotel powróci także diwa polskiej muzyki rozrywkowej. Była jurorką w trzeciej, piątej i szóstej edycji. Mowa o Edycie Górniak. O jej powrocie do programu mówiono przez kilka ostatnich tygodni, ale teraz już wiadomo, że zostanie trenerką jedenastej edycji. 

"The Voice of Poland": Prowadzący

Widzowie przyzwyczaili się już, że Tomasz Kammel prowadzi show. Nie inaczej stanie się tym razem, a po raz kolejny będzie mu towarzyszył Maciej Musiał. Wcześniej w roli współprowadzącej sprawdzała się Barbara Kurdej-Szatan, jednak za głośne mówienie o swoich poglądach utraciła pracę przy trzech formatach

 

Zmieni się za kulisami, bo do tej pory widywaliśmy tam Adama Zdrójkowskiego, Wiktorię Gąsiewską i Marcelinę Zawadzką. W kolejnej odsłonie zabraknie dziewczyny aktora i prowadzącej "Pytanie na Śniadanie". Na ich miejsce wejdzie Małgorzata Tomaszewska.

ZOBACZ: Marcelina Zawadzka nie poprowadzi "The Voice of Poland"! Produkcja ma na oku jej koleżankę z redakcji [TYLKO U NAS]

Więcej o: