Znamy nową prowadzącą "The Voice of Poland"! To ona zastąpi Marcelinę Zawadzką

Już niedługo ruszą nagrania do 11. edycji "The Voice of Poland". Do informacji publicznej podano właśnie, kto poprowadzi show u boku Tomasza Kammela.

We wrześniu telewizyjna Dwójka wyemituje 11. edycję "The Voice of Poland". Na dniach ruszą nagrania w studiu, więc nie dziwi fakt, że nadszedł czas na poznanie całej obsady show. W roli trenerów po raz kolejny zobaczymy Michała Szpaka, Tomsona z Baronem, powracającą po kilku sezonach Edytę Górniak i debiutującą w "klasycznej" wersji programu Urszulę Dudziak. W poniedziałek rano jeden z magazynów poinformował także, kto zastąpi w roli prowadzącej Marceliną Zawadzką. Jesteśmy odrobinę zaskoczeni!

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka chce poprowadzić „Dance, dance, dance”

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi "The Voice of Poland"

W zeszłym tygodniu jako pierwsi donosiliśmy, że z pracą w muzycznym show dwójki musiała pożegnać się Marcelina Zawadzka. W 10. sezonie gwiazda współprowadziła bowiem kulisy odcinków na żywo. Była to bardzo przyjemna posada i z pewnością dobrze płatna. W tym roku, niestety, w związku z aferą vatowską miejsca w obsadzie show dla byłej Miss Polonii zabrakło. Jak podaje właśnie dwutygodnik "Flesz", Zawadzką w "The Voice of Poland" zastąpi jej redakcyjna koleżanka z "Pytania na śniadanie", Małgorzata Tomaszewska.

Kocham wyzwania, a rola prowadzącej "The Voice of Poland" na pewno nim będzie - zdradza.

Małgorzata Tomaszewska z tatąMałgorzata Tomaszewska z tatą Fot. malgorzata__tomaszewska/Instagram

Córka byłego bramkarza jest bardzo podekscytowana i choć nie może doczekać się, aż wejdzie na plan programu, doskonale wie, z czym to się je. W końcu na co dzień prowadzi śniadaniówkę TVP, a wiosną podbijała parkiet w "Dance Dance Dance".

Nie ukrywam, stres jest. Każda produkcja rządzi się swoimi prawami, ale adrenalina, która zawsze się pojawia przy nowych projektach, jest bardzo przyjemna. Jestem bardzo wrażliwą i emocjonalną osobą. Najbardziej boję się... łez! A te na pewno się pojawią, bo na sto procent będę przeżywać stres uczestników –dodaje Tomaszewska.

ZOBACZ TEŻZalewski miał być trenerem w "The Voice of Poland", ale produkcja się wycofała. Wiemy, dlaczego [TYLKO U NAS]