Barbara Kurdej-Szatan "robi sobie jaja" z utraconej pracy. Zainicjowała zabawną sytuację. TVP nie będzie zachwycone

Barbara Kurdej-Szatan chyba nudziła się na próbach do półfinałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" i postanowiła zainicjować zabawną sytuację. TVP nie będzie zachwycona.

Barbara Kurdej-Szatan musi być przeszczęśliwa. W piątkowy wieczór dowiedziała się, że dzięki głosom widzów, wchodzi do finału trwającej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zanim jednak wystąpiła na parkiecie programu, buszowała po studiu ATM. Weszła na halę, w której zbudowane jest studio "The Voice of Poland" i nieco zaczęła sobie z tego powodu "śmieszkować". 

Barbara Kurdej-Szatan w studiu "TVoP"

Przypomnijmy, że wakacje aktorka straciła pracę w TVP. Barbara musiała pożegnać się z trzema formatami, które prowadziła. Jednym z nich był "The Voice Of Poland", nagrywany  w tym samym miejscu co "Taniec z Gwiazdami". Jako że w piątek odbył się półfinał tego drugiego, gwiazda spędziła w ATM-ie niemalże cały dzień. W przerwach, kiedy chyba nie miała co robić, buszowała po budynku i postanowiła zawitać "na stare śmieci". Weszła na plan muzycznego show Telewizyjnej Dwójki i nagrała prześmiewcze InstaStories. 

Witamy w studiu "The Voice Of Poland". Przypominam, że SMS-y wysyłamy pod numer 7350. Jacek? Jacek! Kurde, choć na scenę - krzyczała.

Fani programu doskonale wiedzą, że pod taki właśnie numer głosują, wspierając swoich ulubieńców w "The Voice". Kurdej-Szatan nie zrobiła tego przez przypadek, bowiem prowadziła kilka edycji tegoż formatu i doskonale pamięta takie szczegóły. 

Po chwili jednak postanowiła wyprowadzić obserwatorów z błędu.

Oczywiście bardzo Was przepraszam za pomyłkę, weszłam nie do tego studia. Wszystko w tym ATM-ie tak blisko. Studio B i SMS-y wysyłamy na numer 7232 o treści 11.

Czy Wy również uważacie, że była to delikatna szpilka wbita byłym pracodawcom aktorki? Niemniej jednak Barbara na pewno nie chciała nikogo urazić, a raczej zainicjować zabawną sytuację. Doskonale przecież wiemy, że ma wyjątkowe poczcie humoru i sporo dystansu.

CW

Poczucie humoru i dystans Barbary mogliśmy dostrzec chociażby ostatnio. Nagrała męża w majtkach. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (141)
Barbara Kurdej-Szatan "robi sobie jaja" z utraconej pracy. Zainicjowała zabawną sytuację. TVP nie będzie zachwycone
Zaloguj się
 • lecho65

  Oceniono 67 razy 47

  TVP niema na pierdoły czasu szukają dziadka w Wermachcie dla Grodzkiego.

 • Gość: bolo

  Oceniono 42 razy 36

  Choć zamiast chodź!? i nikt na to nie zwraca uwagi bo tak chyba wszyscy piszą

 • Gość: TakToJa

  Oceniono 40 razy 34

  Raczej wołała "chodź na scenę" a "choć na scenę". Jeżu jakie matoły publikują w internecie :(

 • Gość: Gorka

  Oceniono 29 razy 25

  Kobieta całkiem przeciętnej urody, powiedziałabym nawet takiej wiejskiej. Nie rozumiem jak można nazywać ją,, piękną ''.

 • marek_k62

  Oceniono 37 razy 23

  Jakoś trzy lata "pod Qrskim" nie bolało.
  Nie wierzę nawróconym po kopniaku w duDę.

 • Gość: Polak

  Oceniono 28 razy 20

  Mdli mnie na jej widok

 • Gość: Teleman

  Oceniono 20 razy 16

  Ja tam nie żałuję, że jej nie ma w V0P. Te krzyki ochrypłym głosem, były nie do zniesienia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX