Kurdej-Szatan nagrała męża przy pianinie. Zaskakuje jednak coś innego. Rafał jest w samych bokserkach!

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami prywatnym nagraniem. Wystąpiła w nim jej córka i mąż. Grający na fortepianie Rafał bez spodni to hit!

Barbara Kurdej-Szatan bardzo pielęgnuje swój kontakt z fanami. Wie, że z wieloma z nich nigdy się nie spotka, więc stara się dzielić pięknymi chwilami ze swojego życia w sieci. Jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i wrzuca tam wiele ciekawych postów. Najbardziej interesują oczywiście te, na których pozuje z bliskimi. Ostatnio nagrała swojego męża i córkę. 

Barbara Kurdej-Szatan pokazała męża bez spodni

Śpiewająca aktorka słynie z poczucia humoru i dystansu do własnej osoby. Najwyraźniej stwierdziła, że jej mąż ma podobnie i pokazała publicznie, jak wygląda w bokserkach. Opublikowała na InstaStories kilka filmików, jak roznegliżowany Rafał gra na pianinie. Gra bardzo ładnie, ale i tak brak spodni skradł największą uwagę. Nawet córka pary starała się zahamować mamę przed publikacją półnagiego taty

Ale go widać w samych majtkach. Będziesz go wrzucała w samych majtkach?- dopytywała mała Hania.

Kurdej-Szatan nagrała męża przy pianinie w majtkach

Zobacz wideo

Trzeba przyznać, że to naprawdę zabawne wideo. Aktorka lubi pokazywać tak śmieszne materiały i nie martwi się opinią hejterów. Wystarczy przypomnieć, jak kilka tygodni temu zaszalała w Krakowie. W stanie upojenia przemawiała do fanów na Instagramie

CW

Barbara Kurdej-Szatan świetnie sobie radzi na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Sprawdźcie, co mówiła przed pierwszym odcinkiem na żywo.

Zobacz wideo
Więcej o: