Magdalena Kumorek grała główną rolę w "Przepisie na życie". Zniknęła z show-biznesu. Jak teraz wygląda? "Nadal młoda i piękna"

Magdalena Kumorek ma za sobą kilka ról w serialach, które przyniosły jej sławę. Po zakończeniu prac nad "Przepisem na życie" aktorka przestała bywać na salonach. Regularnie pojawia się jednak w mediach społecznościowych.

Magdalena Kumorek zasłynęła przede wszystkim za sprawą roli Ani w popularnym serialu "Przepis na życie". Po zakończeniu jego emisji aktorka niemal zniknęła z show-biznesu, a na salonach bywa sporadycznie. Mimo to Magdalena nie przestała być aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje prywatne zdjęcia. Przypomnijmy, że w 2011 roku urodziła drugie dziecko

Zobacz wideo

Główna rola w "Przepisie na życie" to oczywiście nie jest jedyne aktorskie osiągnięcie Magdaleny. W filmie "Poranek kojota" aktorka wcieliła się w rolę Dominiki, a w serialu "Samo życie" zagrała Agnieszkę Dunin i to właśnie ta rola zapewniła jej większy rozgłos. Kumorek do tej pory nie znika z ekranów, do tego grywa w teatrze. Od niedawna można ją zobaczyć w serialu "W głębi lasu" na platformie Netflix

Magdalena Kumorek pochwaliła się zdjęciem z wakacji

Jak wspomnieliśmy, Magdalena Kumorek chętnie korzysta z mediów społecznościowych, a na swoim instagramowym profilu stara się nie tylko dzielić momentami ze swojego życia, ale też wdaje się w dyskusję z obserwatorami, z którymi ma dobry kontakt. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie z wakacji, które spędza w mieście.

Autoportret z psem w miejskim parku. Pirat i ja - opisała fotografię. 

Sama Magdalena wielokrotnie podkreślała, że jest fanką mniejszych miejscowości, gdzie zresztą sama się wychowała. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że zamieszkała z mężem w podwrocławskiej wsi, by uprawiać warzywa i zioła. Jednocześnie Kumorek wyznała, że nie przepada za presją, jaką niesie za sobą życie w stolicy.  

 

Opublikowane przez Magdalenę zdjęcie przypadło do gustu fanom, którzy zasypali gwiazdę "Przepisu na życie" miłymi słowami.

Jak miło panią widzieć .Od czasów "Samego życia" minęło trochę lat, a pani nadal młoda i piękna
Piękna
Pięknie - pisali obserwatorzy.

Wygląda na to, że dla Magdaleny Kumorek czas się zatrzymał.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.