Tomasz Raczek pogrążony w żałobie. Zmarła jego mama. Pożegnał ją w poruszającym wpisie

Tegoroczny 1 sierpnia był bardzo smutny dla Tomasza Raczka. W tym dniu odeszła jego mama.

Tomasz Raczek od kilku dni pogrążony jest w żałobie. W sobotę odeszła jego mama, o czym dopiero teraz poinformował za pośrednictwem Facebooka. Krystyna Lipińska-Raczek miała 93 lata i jak dowiadujemy się z wpisu na profilu krytyka filmowego, zmarła z przyczyn naturalnych.

Tomasz Raczek stracił mamę

Raczek dodał na swoim profilu czarno-białe zdjęcie mamy i napisał kilka poruszających słów:

W nocy, we śnie odeszła moja Mama, Krystyna Lipińska-Raczek. Miała 93 lata. Zawsze, gdy nadchodziła rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, Jej serce drżało. Tym razem się zatrzymało - brzmi wpis.

W komentarzach internauci wyrażają ubolewanie oraz składają kondolencje.

Bardzo mi przykro.
Ogromny smutek, bardzo współczuję.
Tomasz, łączę się z tobą w bólu. Niech spoczywa w pokoju - piszą.

My również składamy najszczersze kondolencje.

W tym roku bliską osobę pożegnał także m.in. Sebastian Karpiel-Bułecka. Lider zespołu Zakopower pod koniec czerwca pożegnał macochę Zofię. Kobieta zmarła w wieku 86 lat. Była bardzo związana z Sebastianem, którym się zajmowała, gdy jego mama wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Pod koniec lutego odszedł także Paweł Królikowski, który osierocił pięcioro dzieci, w tym aktora Antka Królikowskiego. 31-latek oddał cześć ojcu i zaangażował się w organizację wydarzenia ku jego czci. Pięć lata temu Paweł Królikowski powołał do życia Festival CZPL i był dyrektorem artystycznym imprezy. W tym roku, mimo śmierci aktora, wydarzenie również doszło do skutku. Pieczę nad nim przyjęła rodzina artysty

Zobacz wideo Paweł Królikowski dzielnie walczył