Karolina Pisarek reaguje na wideo Krupy z Wieniawą. Wszystko obróciła w żart i odpowiedziała z klasą [TYLKO U NAS]

Karolina Pisarek odpowiedziała na najnowsze wideo Joanny Krupy, na którym modelka "biła się" z Julią Wieniawą.

Ósma edycja "Top Model" jeszcze się nie zaczęła, a już budzi wiele emocji. Wszystko za sprawą konfliktu między Joanną Krupą a Karoliną Pisarek. Modelki ponoć nie dogadują się na planie. Starsza z pań miała bowiem bać się o swoją pozycję i być zazdrosna o to, jak rozwinęła się kariera młodszej koleżanki. Gwiazdy odpowiadają sobie publicznie na zaczepki. Tym razem przyszedł czas na finalistkę programu.

POLECAMY: Pamiętacie Kasię Smolińską z "Top Model"? Niedawno świętowała "ostatnie dwudzieste" urodziny. Ależ się zmieniła!

Zobacz wideo Zwierzaki gwiazd na Instagramie. Który najbardziej uroczy?

Karolina Pisarek komentuje nagranie Joanny Krupy z Julią Wieniawą

W piątek nagrywany był kolejny panel jurorski "Top Model". Gościem specjalnym była Julia Wieniawa, która pomagała uczestnikom podczas jednej z sesji zdjęciowych. Marcin Tyszka nagrał, jak ta w pewnym momencie "biła się" z Joanną Krupą, chcąc przejąć jej posadę prowadzącej. Była to oczywiście aluzja do plotek, jakoby faktycznie takie plany miała Karolina Pisarek. Skontaktowaliśmy się z modelką. Jak zareagowała na filmik? Sytuację obróciła w żart i zachowała się z klasą.

Śmieszne wideo, takie trochę Real Housewives of Warsaw! W "Top Model" jest wszystko, i nauka i rozrywka. Każdy przynosi do stołu tyle, ile może! Ja ze swojej strony spotykam się z młodymi uczestniczkami "Top Model", by je wesprzeć i opowiedzieć o pracy modelki: jak zdobyć międzynarodowy beauty kontrakt, jak pracować z projektantami w Mediolanie czy jak pójść w pokazie mody podczas fashion week. Tymi i innymi doświadczeniami zawodowymi dzielę się za kulisami programu z kandydatkami na modelki - mówi modelka w rozmowie z Plotkiem.

Cóż, zapowiada się naprawdę ciekawy sezon! Warto również dodać, że Karolina mówiąc o zagranicznych kontraktach, miała na myśli oczywiście swoją nową fuchę. Została bowiem ambasadorką jednej z marek produkujących kosmetyki do włosów. Co więcej, zobaczymy ją na billboardach w całej Europie.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Szklarczyk znów jest zakochana. Zwyciężczyni "Top Model" związała się ze znanym raperem. ''Świat nabiera barw''

Więcej o: