Alicja Bachleda-Curuś wzięła udział w instagramowym wyzwaniu i wsparła kobiety. Zachwyciła czarno-białym zdjęciem. "Magiczne oczy!"

Alicja Bachleda-Curuś wzięła udział w wyzwaniu #WomenSupportingWomen. Zamieściła zdjęcie, które oczarowało internautów.

Na Instagramie pojawiła się nowa inicjatywa, która ma uświadomić kobietom ich siłę. Do akcji przyłączają się znane gwiazdy, które nominują kolejne osoby. Alicja Bachleda-Curuś w ramach akcji #WomenSupportingWomen zamieściła czarno-białe zdjęcie. 

Alicja Bachleda-Curuś podjęła wyzwanie

Aktorka po nominacji przez reżyserkę Katharinę Baron opublikowała swoje czarno-białe zdjęcie w ramach akcji #WomenSupportingWomen. Publikację opatrzyła opisem, w którym podziękowała kobietom. Jednocześnie nawiązała do problemu, z jakim zmaga się teraz nasz kraj, czyli chęć wypowiedzenia konwencji stambulskiej. 

Wyzwanie podjęte! Dziękuję Katharinie Baron za nominacje i dziękuję wam wszystkim, moim silnym pięknym kobietom za bycie dla mnie inspiracją! Podzielmy się dobrem! Dziękuje tym, którzy mają świadomość, jakim problemem jest przemoc wobec kobiet na świecie - napisała Alicja Bachleda-Curuś. 
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, a internauci byli zachwyceni naturalną urodą Bachledy-Curuś. 

Magiczne oczy!
Ależ pani śliczna!
Miło popatrzeć - pisali fani aktorki. 

Na czym polega akcja #WomenSupportingWomen?

W ramach #WomenSupportingWomen (kobiety wspierające kobiety) wystarczy opublikować na instagramowym profilu swoje czarno-białe zdjęcie, dodać odpowiedni hasztag i rzucić wyzwanie wybranym koleżankom. Akcja ma na celu promowanie wsparcia między kobietami i wzmocnienie ich pewności siebie. Gwiazdy publikujące zdjęcia w ramach wyzwania prezentują się w różnych odsłonach. Niektóre są bez makijażu, inne pokazują swoje niedoskonałości, jeszcze inne występują w pełnym make-upie i wymyślnych stylizacjach. W ten sposób udowadniają, że każde kobiece wydanie jest ważne i ma znaczenie. W wyzwaniu, wzięły udział między innymi: Sharon Stone, Reese Witherspoon, Cara Delevigne, Olivia Wilde czy Eva Longoria

ZOBACZ TEŻ: Sharon Stone wrzuciła odważne zdjęcie. Widać na nim zmarszczki i niepokojącą bliznę na szyi. Tak wspiera kobiety

Zobacz wideo Konwencja stambulska. Dlaczego Ziobro chce ją wypowiedzieć?