Katarzyna Zielińska ze współlokatorkami na zdjęciu sprzed lat. Dzisiaj to znane gwiazdy. "Poznajecie?"

Katarzyna Zielińska pochwaliła się bardzo nostalgicznym zdjęciem. Okazuje się, że jej dawne współlokatorki to dzisiaj prawdziwe gwiazdy!

Katarzyna Zielińska doceniła potęgę Instagrama i bardzo aktywnie wykorzystuje go do utrzymania kontaktu ze swoimi fanami. Na jej profilu możemy zobaczyć nie tylko zdjęcia z planu, ale również skrawki jej rodzinnego domu, a także najbliższych przyjaciół. Ostatnio postanowiła powspominać stare czasy i podzielić się z internautami nostalgiczną fotografią.

Katarzyna Zielińska ze znanymi współlokatorkami

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie fotkę sprzed wielu lat. Widzimy na niej nie tylko Katarzynę, ale jej dawne współlokatorki. Okazuje się, że każda z tych trzech dziewczyn została w Polsce prawdziwą gwiazdą. Obok Zielińskiej widzimy bowiem aktorkę Magdę Popławską oraz artystkę Melę Koteluk. W tamtym momencie każda z nich szukała pracy w Warszawie.

Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia. Dziękuję Malwa za to zdjęcie! - napisała wzruszona Zielińska.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Zielińska pokazała młodszą siostrę. Karolina jest bardzo podobna do aktorki. "Oczy macie takie piękne!"

Katarzyna Zielińska ze współlokatorkamiKatarzyna Zielińska ze współlokatorkami instagram/katarzynazielinska

Wpis aktorki skomentowała jedna z dawnych współlokatorek.

Ziele kochane, mam takie wrażenie, że czas bije na naszą korzyść. Tego się trzymamy! Kocham to zdjęcie. Wartość sentymentalna 100% - napisała Mela Koteluk.

Fani za to podzielili się swoim zaskoczeniem.

Wow, w życiu nie poznałabym Meli.
Szok!
Gdyby nie oznaczenie w życiu nie powiedziałabym, że to Mela - pisali.

Takie zdjęcia to prawdziwa skarbnica wspomnień. Mamy nadzieję, że inne gwiazdy również mają podobne w swoich szufladach i niedługo się nimi podzielą.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska szczerze powiedziała, co myśli o Julii Wieniawie: