Tomasz Kammel świętuje 23 lata z TVP. Wpis dziennikarza wzbudził wiele emocji. "Miejsca pracy można współczuć"

Tomasz Kammel już od ponad dwudziestu lat umila widzom TVP czas spędzany przed telewizorami. Z tej okazji dziennikarz opublikował na Instagramie specjalny post, który spotkał się wieloma emocjonalnymi reakcjami.

Tomasz Kammel bez wątpienia jest jednym z najbardziej profesjonalnych, cenionych i lubianych przez telewidzów prezenterem. Przez niemalże cały okres swojej zawodowej działalności dziennikarz związany jest z Telewizją Polską. W lipcu tego roku prowadzący "Pytania na Śniadanie" świętuje 23 lata współpracy z TVP. Z tej okazji opublikował na Instagramie specjalny post, który wzbudził wiele emocji wśród fanów.

Zobacz wideo

Tomasz Kammel świętuje 23 lata pracy w TVP

Już od prawie ćwierć wieku możemy podziwiać Tomasza Kammela na antenie Telewizji Polskiej. Z tej okazji dziennikarz opublikował na Instagramie post, w którym podsumował ostatnie lata i podziękował telewidzom.

Moi Najulubieńsi! Dzisiaj mijają 23 lata, odkąd pracuję w Telewizji Polskiej. Tyle wspaniałych rzeczy się wydarzyło, tyle programów, przygód, tylu kapitalnych ludzi, których poznałem, a i tak wiem, że najlepsze przede mną I to jest turbo ekscytujące. Jednak jest coś jeszcze. Wiecie bez kogo to wszystko nie miałoby sensu? Bez Was! Dziękuję, że chcecie być ze mną, i że tak dobrze nam ze sobą! - napisał.
 

Miłośnicy Tomasza Kammela w komentarzach dali wyraz ogromnej sympatii dla dziennikarza. Nie obyło się bez wspomnień, sentymentalnych wyznań oraz pochwał dla jego profesjonalizmu. Oto tylko kilka pochlebnych wypowiedzi:

"Randka w ciemno" i się zakochałam. Do dziś.
Jest Pan profesjonalistą.  Cokolwiek Pan prowadzi - jest na najwyższym poziomie.

Oczywiście, od pewnego czasu Telewizja Polska nie cieszy się najlepszą sławą. Niektórzy fani stwierdzili więc, że takiego miejsca pracy można współczuć.

Pana nie sposób nie lubić, jednak to miejsce pracy - z całego serca można współczuć.

My jednak Tomaszowi Kamelowi gratulujemy wspaniałej kariery i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej o: