Marcin Meller zwrócił się do wyborców Andrzeja Dudy. Nazwał Rafała Trzaskowskiego "diabłem"

Marcin Meller, podobnie jak wiele innych popularnych osób, namawia do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Z tej okazji podzielił się wpisem z przymrużeniem oka.

W niedzielę 12 lipca Polacy zdecydują, kto ma zostać prezydentem kraju. Popularne osoby za pośrednictwem mediów społecznościowych nawołują, aby ich obserwatorzy udali się do urn. Zwolennicy Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego spierają się nie tylko na wiecach wyborczych, lecz także w sieci. Głos w sprawie zabrał Marcin Meller, który zaapelował do wyborców obecnego prezydenta. 

Zobacz wideo Andrzej Duda: Moja przewaga jest potężna

Marcin Meller o drugiej turze wyborów

Dziennikarz na łamach swoich książek, w felietonach i na Instagramie chętnie komentuje otaczającą nas rzeczywistość społeczno-polityczną. Nie inaczej stało się z okazji zbliżających się wyborów. Meller opublikował wpis skierowany do wyborców Andrzeja Dudy, tłumacząc, jak mogą "pozbyć się" Rafała Trzaskowskiego. 

Wyborco Dudy! Trzaskowski to diabeł! Żeby go wypędzić, musisz postawić znak krzyża przy jego nazwisku! - zażartował Marcin Meller.
 

Pod publikacją nie zabrakło skrajnych komentarzy. Niektórzy poczuli się dotknięci wpisem dziennikarza, zaś inni podchwycili sarkastyczny żart Mellera. Jednemu z obserwatorów wyjątkowo nie spodobał się wpis.

Żałosny post. Nie jestem z elektoratu Dudy, ale dałby pan sobie spokój z polityką i to taką na najniższym poziomie - stwierdził internauta.
Może i chciałbym dać sobie spokój z polityką, ale niestety polityka nie da sobie spokoju ze mną - odpowiedział Marcin Meller.

To nie pierwszy tego typu instagramowy wpis na profilu dziennikarza. Wcześniej prezenter żartował, że jeśli ktoś nie zagłosuje, to będzie słuchał "rechotu Adriana z jego własnych sucharów". 

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Rutkowski zdradził, na kogo zagłosuje w II turze wyborów. Ciekawie uzasadnił swój wybór

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.