Księżna Kate i książę William po raz pierwszy od dawna spotkali się z poddanymi. Middleton zaskoczyła nad wyraz skromną stylizacją

Księżna Kate i książę William spotkali się z pracownikami szpitala w Norfolk z okazji 72. rocznicy powstania Brytyjskiej Służby Zdrowia. Podczas wizyty żona przyszłego króla zachwyciła skromną sukienką z kołnierzykiem.

Ostatnie miesiące brytyjska rodzina królewska spędziła w izolacji, a księżna Kate oraz książę William swoje obowiązki sprawowali zdalnie. Do tej pory spotkania z poddanymi odbywały się online. Teraz jednak, po raz pierwszy od dłuższego czasu, Katarzyna i Wilhelm zdecydowali się osobiście odwiedzić pracowników szpitala w  Norfolk. Okazją była 72. rocznica powstania Brytyjskiej Służby Zdrowia. Jak nie trudno się domyślić i tym razem księżna zachwyciła stylizacją.

Zobacz wideo

Księżna Kate zachwyciła stylizacją podczas wizyty w szpitalu Norfolk

William i Kate odwiedzili szpital Królowej Elżbiety z okazji 72. rocznicy powstania Brytyjskiej Służby Zdrowia. Podczas spotkania członkowie rodziny królewskiej rozmawiali z pracownikami placówki. Sądząc po zdjęciach (znajdziecie je w naszej galerii), tego dnia Katarzyna i Wilhelm mogli poszczycić się doskonałym humorem i chętnie żartowali z załogą szpitala.

 

Podczas tej wizyty księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że jest prawdziwą ikoną mody i potrafi ubrać się stosownie do sytuacji. Na tę okazję żona księcia wybrała bowiem stylizację w kolorach korespondujących z barwami NHS (Brytyjskiej Służby Zdrowia). Katarzyna założyła sięgającą za kolana niebieską sukienkę z białym kołnierzykiem. Kwiatowa kreacja pochodziła z etycznej firmy Beulah London i kosztowała 525 funtów.

 

Księżna Kate uzupełniła swoją stylizację złotymi kolczykami Patricka Mavrosa - model Ocean Tides Milky Quartz - oraz butami firmy Rupert Sanderson. Włosy związała natomiast w skromnego kucyka.

A Wam jak się podobała stylizacja Katarzyny?

Polecamy: Odmieniona księżna Kate podczas ostatniego wyjścia postawiła na proste włosy. Wybrała też najmodniejszą sukienkę.