Odmieniona księżna Kate podczas ostatniego wyjścia postawiła na proste włosy. Wybrała też najmodniejszą sukienkę

Księżna Kate zaangażowała się w działalność charytatywną. Niedawno sadziła rośliny dla chorych dzieci. Nie zapomniała również o modnej stylizacji.

Księżna Kate i książę William przebywają wraz i dziećmi w posiadłości w Norfolk. Mimo że nie mogą osobiście spotkać się z poddanymi, pozostają z nimi w stałym kontakcie. Jakiś czas temu książęca para przeprowadziła wideokonferencję z uczniami z Casterton Primary Academy w Lancashire. Za pośrednictwem internetu spotkali się również  z seniorami z jednego z domów spokojnej starości, z którymi rozegrali partyjkę bingo. Niedawno księżna Kate po raz kolejny zaangażowała się w akcję charytatywną, a przy okazji pochwaliła się odmienioną fryzurą i letnią stylizacją. Trzeba przyznać, że wyglądała przepięknie!

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia

Księżna Kate sadzi rośliny w letniej stylizacji

Niedawno pisaliśmy o tym, że księżna po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawiła się publicznie. Wybrała się wówczas do Fakenham Garen Centre, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ. Teraz okazało się, w jakim celu kupowała sadzonki roślin. Obecnie w Wielkiej Brytanii trwa tydzień pomocy hospicjom, a księżna Kate zaangażowała się w pomoc placówkom. Z tej okazji sadziła rośliny przed jedną z placówek paliatywnych, w której przebywają dzieci.

 

Na szczególną uwagę zasługuje jej modna stylizacja. Członkini rodziny królewskiej miała na sobie długą, kwiecistą sukienkę z bufiastymi rękawami i dekoltem w serek. Całość trzymana była w pastelowych kolorach. Do tego księżna dobrała beżowe espadryle na kortunach. Nie zapomniała również o dodatkach - delikatnych srebrnych kolczykach i pierścionku z czarnym oczkiem. Kate przyzwyczaiła swoich poddanych do delikatnych fal, a tym razem zaprezentowała się w prostych włosach.

Musimy przyznać, że ta letnia stylizacja skradła nasze serca. Kate doskonale odnajduje się w trendach, bo kwieciste sukienki to hit sezonu! 

Więcej o: