Anna Lewandowska gratuluje Robertowi wygranego meczu. "Brawo kochanie!". Tym razem nie mogła mu towarzyszyć

Anna Lewandowska od zawsze jest największym kibicem swojego męża, Roberta Lewandowskiego. Podczas ostatniego meczu nie było inaczej.

Sobotni mecz Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen w finale Pucharu Niemiec z pewnością przejdzie do historii. A na pewno Polacy zapamiętają go na długo. Bayern wygrał mecz w wynikiem 4:2, a zawdzięcza to nikomu innemu jak Robertowi Lewandowskiemu, który strzelił aż dwa gole. Dla napastnika oznacza to, że kończy sezon jako król strzelców Bundesligi, król strzelców Pucharu Niemiec i lider strzelców Ligi Mistrzów! Swojej dumy nie kryła największa fanka Roberta, czyli Anna Lewandowska.

Zobacz wideo Robertowi w treningach pomaga córka Klara

Anna Lewandowska dumna z męża

Trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione drużynie męża tuż po meczu. Robert trzyma na nim Puchar Niemiec. Anna przyznała, że od zawsze wspiera ukochanego. Tym razem robiła to jednak z ich wspólnego domu.

Mistrz. Puchar Niemiec. Podwójna Korona Strzelców. Mistrz Niemiec. Zawsze wspierałam osobiście... Tym razem z domu. Brawo kochanie!!!! - napisała pod zamieszczonym zdjęciem.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska pozuje w ogrodzie mamy. Trenerka podzieliła się refleksją. "Przypominają mi się czasy z dzieciństwa"

 

W komentarzach wylała się prawdziwa fala gratulacji. W końcu dla polskich kibiców to również ogromne wydarzenie.

Najlepszy! Duma!
Gratulacje. Wsparcie takich trzech kobiet na pewno czuje i z daleka.
Duma dla Polski!
Robert jest wielki. Teraz czekamy na wygraną w Lidze Mistrzów - pisali.

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Domaradzka krytykuje stylizację Lewandowskiej z "DD TVN". ''Ubierz się jak Anna, ale zrób to jak należy''

Robert z każdym kolejnym sezonem udowadnia, że jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy świata. Oczywiście dołączamy się do gratulacji!