Odchudzony Kazimierz Marcinkiewicz gawędzi z Liroyem na otwarciu restauracji braci Collins. Widać, że dobrze się razem bawili

Sobotni wieczór Kazimierz Marcinkiewicz spędził w nowo otwartej restauracji w centrum Warszawy. Prezentował się naprawdę dobrze.

Kazimierz Marcinkiewicz pojawił się w sobotę wieczorem na otwarciu nowego gastronomicznego miejsca na mapie Warszawy. Izolacja zadziałała w jego przypadku na korzyść. Były polityk schudł i w eleganckim wydaniu prezentował się naprawdę przyzwoicie.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Kazimierz Marcinkiewicz na otwarciu restauracji

W sobotę wieczorem w centrum Warszawy odbył się kolejny branżowy event. Bracia Collins - finaliści ostatniej edycji "Ameryka Express" - zorganizowali uroczyste otwarcie swojej restauracji, Fuego Bar&Grill. Na imprezie pojawili się mi.in. koleżanka z show TVN-u, Grażyna Wolszczak oraz byli posłowie - Kazimierz Marcinkiewicz i Piotr Liroy-Marzec.

Liroy jak to Liroy, miał na sobie czarny casualowy zestaw. Kazimierz zdecydował się jednak na elegancki strój. Ubrany był granatowe spodnie i marynarkę w kratę. Całość uzupełnił brązowymi mokasynami i widać, że stracił kilka kilogramów.

Widać, że obaj panowie bardzo dobrze się ze sobą dogadywali. Spędzili przy wspólnej rozmowie wiele czasu. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Kazimierz Marcinkiewicz, LiroyKazimierz Marcinkiewicz, Liroy WBF

Kazimierz Marcinkiewicz - była gwiazda Prawa i Sprawiedliwości

Kazimierz Marcinkiewicz to były członek partii Jarosława Kaczyńskiego. W latach 2005-2006 pełnił funkcję szefa rządu. Wcześniej był Przewodniczącym Klubu Parlamentarnego partii. Po dymisji został mianowany przez swojego następcę - Jarosława Kaczyńskiego - na urząd tymczasowego prezydenta m.st. Warszawy. Ostatecznie mimo wygranej w pierwszej turze wyborów na prezydenta stolicy, które odbyły się w grudniu 2006, przegrał z Hanną Gronkiewicz-Waltz i odszedł z polityki.  W latach 2007–2008  był dyrektorem w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA