Jasnowidz z "Mam Talent" i "Big Brothera" przewiduje wynik wyborów prezydenckich. "To jest bezdyskusyjne"

Większość sondaży przedwyborczych daje zwycięstwo zarówno w pierwszej, jak i druiej turze Andrzejowi Dudzie. Jaki wynik obstawia jasnowidz znany z "Mam Talent" i "Big Brothera"?

Wybory prezydenckie tuż, tuż. Już 28 czerwca Polacy wybiorą głowę państwa na kolejce pięć lat. O najwyższy urząd w państwie ubiega się jedenaścioro panów, ale walka rozegra się prawdopodobnie między dwoma, ewentualnie trzema z nich: Andrzejem Dudą, Rafałem Trzaskowskim i Szymonem Hołownią. To oni bowiem mają najlepsze notowania we wszystkich sondażach przeprowadzanych od kilku tygodni. Jaki wynik wyborczy obstawia Wojciech Glanc, jasnowidz, który zasłynął w "Big Brotherze" i "Mam Talent"?

Zobacz wideo

Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje wynik wyborów prezydenckich

Glanc zorganizował ostatnio live'a na YouTube. Głównym tematem poruszonym w transmisji były wybory prezydenckie. Celebryta rozwiał nadzieje przeciwników politycznych Andrzeja Dudy. Według niego gospodarz Pałacu Prezydenckiego nie zmieni się.

To jest bezdyskusyjne. Słuchajcie, PiS nie odda władzy. Chciałbym Was pocieszyć, chciałbym Wam powiedzieć, że będzie dobrze… Takiej władzy, z takimi możliwościami jak w tej chwili pojawiły się przy tej całej trudnej i dziwnej sytuacji zwanej pandemią, zwanej koronawirusem, lockdownem itd. Przy tak niebywałej sytuacji jest to żyła złota. Nikt żądny władzy, takiej władzy nie odda, bo daje ona za dużo możliwości. Duda będzie na czele, niestety. Tak to czuję - wyznał podczas live'a na YouTube.

Glanc apelował wprawdzie o uczestnictwo wyborach, aczkolwiek dał do zrozumienia, że według niego elektorat PiS-u jest wyjątkowo silnie zmotywowany i zdesperowany.

Uważam, że te wybory są przesądzone. Zachęcam Was oczywiście do tego, żebyście głosowali. Potrzebujemy trochę nadziei, chociaż odrobinę, bo inaczej zwariujemy – dodał.

My na wybory się wybieramy, a Wy?

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Bosak nie chciał zrobić sobie zdjęcia z dziewczyną, która miała tęczową torbę. "Nie akceptuję tego"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.