Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemkiem Kossakowskim. Opis pod zdjęciem zdradził wszystko

Martyna Wojciechowska zamieściła wspólne zdjęcie z Przemkiem Kossakowskim i tym samym pierwszy raz oficjalnie potwierdziła zaręczyny z podróżnikiem.

Martyna Wojciechowska od prawie dwóch lat spotyka się z Przemkiem Kossakowskim, jednak dopiero po kilku miesiącach związku zaczęła pojawiać się z nim na oficjalnych imprezach. Już jakiś czas temu plotkowano o domniemanych zaręczynach, jednak sama zainteresowana nie potwierdziła tych doniesień, aż dotąd. Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie, Martyna Wojciechowska rozwiała wszelkie wątpliwości. 

ZOBACZ TEŻ: Przemek Kossakowski zapytany o relację z córką Wojciechowskiej. Wyminął się od odpowiedzi. "Możemy o tym porozmawiać, ale nie w trakcie programu"

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Kossakowskim

Pierwsze spekulacje dotyczące zaręczyn pary pojawiły się w mediach w sierpniu 2019 roku, gdy Przemek Kossakowski w jednym z wywiadów wygadał się, że ma narzeczoną. Już wtedy zaczęto mówić o planowanym ślubie, jednak Martyna Wojciechowska konsekwentnie milczała. Tym razem to ona potwierdziła narzeczeństwo z Kossakowskim. Opublikowała wspólne zdjęcie z narzeczonym, a także ich wspólnym kolegą - Janem Pirowskim z TTV.

Jak romantycznie spędzić sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Zapakuj cały bagażnik obiadami. Rozwieź jedzenie osobom starszym. (...) Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla - pisze pod zdjęciem Wojciechowska. 
 

Nazwanie Przemka Kossakowskiego narzeczonym w opisie stawia sprawę jasno! Myślicie, że planowany ślub odbędzie się tak tajemniczych okolicznościach? 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycili fanów
Więcej o: