Przemek Kossakowski zapytany o relację z córką Wojciechowskiej. Wyminął się od odpowiedzi. "Możemy o tym porozmawiać, ale nie w trakcie programu"

Przemek Kossakowski udzielił wywiadu Magdzie Mołek, w którym opowiedział o relacji z Martyną Wojciechowską. Przy okazji wspomniał, jak się dogaduje z jej 12-letnią córką.

Przemek Kossakowski od dwóch lat tworzy zgraną parę z Martyną Wojciechowską. Z powodu izolacji podróżnik przeniósł się do 200-metrowego apartamentu na warszawskim Żoliborzu należącego do jego ukochanej. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" wychowuje jeszcze 12-letnią Marysię. Kossakowski opowiedział, jak układa się życie całej trójki pod jednym dachem. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycili fanów

Przemek Kossakowski o relacji z córką Martyny Wojciechowskiej

Prowadzący "Down The Road. Zespół w trasie" był gościem internetowego talk-show Magdy Mołek. Dziennikarka od kilku tygodni publikuje na YouTubie rozmowy z gwiazdami. 

Kossakowski stwierdził, że podbicie serca Wojciechowskiej nie było najłatwiejsze. Martyna była początkowo zupełnie obojętna na jego "podchody". Dzięki internetowej sprzeczce dali sobie szansę i tworzą fajny związek. 

W pewnym momencie prowadząca zapytała swojego gościa, o jego relację z 12-letnią Marysią. Zapytała czy nawiązanie relacji z dziewczynką jest dla niego trudniejsze, niż z jej mamą. Przemek ważył słowa i udzielił niejednoznacznej odpowiedzi.  

To jest sto razy trudniejsze i tysiąc razy trudniejsze do opowiedzenia, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że jakkolwiek nie będę ważył słów i jakkolwiek uczciwie ci teraz nie odpowiem, to fragmenty tego zostaną wyrwane z kontekstu i umieszczone w prasie brukowej - powiedział Przemysław Kossakowski.

Po chwili dodał:

Bardzo cię przepraszam Magda, ale po prostu wole nie odpowiadać na to pytanie w żaden sposób. Możemy o tym porozmawiać, ale nie w trakcie programu - stwierdził podróżnik.

Jak widać, zarówno Przemek jak i Martyna nie chcą ujawniać osobistych szczegółów z ich życia. 

ZOBACZ TEŻ: Podczas domowej izolacji Martyna Wojciechowska doszła do ważnych wniosków. Chodzi o Przemka Kossakowskiego

Więcej o: