Martyna Wojciechowska zdradziła, ile waży. "Chyba nie jestem przykładem kobiety w rozmiarze 34"

Martyna Wojciechowska postanowiła podzielić się z widzami "Dzień dobry TVN" informacją, ile waży. Przy okazji przyznała, że trenuje pięć razy w tygodniu.

Martyna Wojciechowska jakiś czas temu padła ofiarą oszustów. Jedna z firm produkujących preparaty na odchudzanie, postanowiła wykorzystać wizerunek podróżniczki do reklamy produktów. Gwiazda wydała na swoim Instagramie oficjalne oświadczenie i zaprzeczyła, że zażywa tego typu środki. Więcej możecie przeczytać TUTAJ. Ostatnio postanowiła wykorzystać okazję i zdementować te plotki kolejny raz. Przy okazji zdradziła, ile waży.

Zobacz wideo Jak Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spędzają wolny czas?

Martyna Wojciechowska o swojej wadze

Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" po raz kolejny zabrała głos w sprawie nielegalnego wykorzystania jej wizerunku. Tym razem zrobiła to w porannym programie "Dzień dobry TVN".

Chciałabym skorzystać z okazji i zwrócić się do was. Nie polecam żadnych środków na odchudzanie. Nie ma cudownych sposobów, nie ma tabletek, koktajli, niczego, co potrafi zdziałać cuda.

Okazuje się, że gwiazda stawia przede wszystkim na sport i sama trenuje pięć razy w tygodniu.

To, co ja polecam, to trening, codziennie. Ja trenuję jakieś pięć razy w tygodniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przemek Kossakowski zapytany o relację z córką Wojciechowskiej. Wyminął się od odpowiedzi. "Możemy o tym porozmawiać, ale nie w trakcie programu"

Przy okazji zdradziła, że waży 75 kilogramów.

Chyba nie jestem przykładem kobiety w rozmiarze 34, delikatnie mówiąc, a jak domyślam się, rozmiar ten jest najbardziej pożądany. Dlatego dziwi mnie wybór mnie jako tej osoby, która ma być przykładem odchudzania - powiedziała w programie.

Jedno jest pewne - Martyna wygląda świetnie! Zgadzacie się?