Doda kusi w wyciętym bikini. Zdradziła, ile waży. "To chyba Twoja forma życia". Zdecydowanie!

Doda nie boi się pozować do zdjęć w negliżu. Jej ostatnia spontaniczna sesja rozpaliła internautów do czerwoności.

Na początku tego roku Doda zapowiedziała, że planuje na jakiś czas zawiesić karierę. Nie oznacza to jednak, że zupełnie zniknie z show-biznesu. Gwieździe chodziło o tymczasowe odłożenie na bok muzyki i skupienie się na produkcji filmów. Lada dzień piosenkarka rozpocznie pracę na planie głośnego filmu "Dziewczyny z Dubaju". Jesteście ciekawi, kto pojawi się na ekranie? Sprawdźcie TUTAJ!

Zobacz wideo Doda w domowym spa. Mąż masuje jej stopy i czyści uszy

Doda kusi w stroju kąpielowym

Doda, jak na gwiazdę XXI wieku, regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Szczególnie upodobała sobie Instagram. To właśnie tam pochwaliła się zmysłową fotorelacją z wyjazdu na Mazury. Gwiazda pozowała do zdjęć w wyciętym bikini koloru różowego.

Mój jedyny i ostatni wolny weekend przed planem. Od poniedziałku zaczyna się moja wspaniała przygoda filmowa, do której przygotowywałam się przez ostatnie pół roku. PS: wiem, że nawet nie możecie się skupić na treści tego posta... I WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ - dopisała obok roznegliżowanej fotki.
 

Odważne zdjęcia Dody zachwyciły internautów.

To chyba Twoja forma życia. Wyglądasz obłędnie.
Im starsza tym młodsza.
Jesteś taka piękna - piszą.

W komentarzach pojawiły się nie tylko komplementy, ale też pytania o wymiary piosenkarki. Rabczewska zdradziła, że obecnie waży dokładnie 53 kg przy 169 cm wzrostu. Jak sama przyznała, na taką formę pracowała "całe życie". To widać!