Blanka Lipińska świętuje zagraniczny sukces filmu w nietypowy sposób. Autorka nie robiła tego od wielu lat

Film "365" dni trafił ostatnio na zagranicznego Netfliksa i cieszy się dużą popularnością. Niezrażona recenzjami krytyków Blanka Lipińska postanowiła celebrować sukces produkcji. Nie zgadniecie, w jaki sposób.

Blanka Lipińska zyskała w Polsce popularność jako autorka serii bestsellerowych powieści "365 dni". Od pewnego czasu produkcję na Netfliksie mogą oglądać także zagraniczni widzowie. Chociaż krytycy, także ci spoza naszego kraju, nie pozostawiają na filmie suchej nitki, to fakt ten nie wydaje się specjalnie martwić autorki. Blanka Lipińska postanowiła celebrować bowiem międzynarodowy rozgłos i zrobiła to w niecodzienny sposób.

Zobacz wideo

Blanka Lipińska świętuje międzynarodowy sukces filmu "365 dni"

Blanka Lipińska zdecydowała się pokazać obserwatorom, jak świętowała międzynarodowy sukces swojej produkcji. Autorka wybrała się wraz z ukochanym nad jezioro, gdzie zapozowała w wykonanym przez mamę wianku. Co jednak ciekawe, dbająca o figurę dziewczyna Barona pozwoliła sobie nawet na odstępstwo od diety. W ten wyjątkowy dzień Blanka Lipińska raczyła się kotletem schabowym, frytkami oraz piwem:

Oto jak świętowałam międzynarodowy sukces filmu. @malgorzatael zrobiła mi wianek, @alekbaron zrobił mi zdjęcie. A cieszę się tak bo w nagrodę zjadłam pierwszy raz od wielu lat schabowego z frytkami i popiłam piwem - wyznała autorka.
 

Obserwatorzy Blanki Lipińskiej w komentarzach pogratulowali jej międzynarodowego rozgłosu. Szczególne wrażenie na fanach autorki zrobiła jednak jej słowiańska stylizacja oraz wyjątkowy sposób celebracji szczęśliwego dnia. 

Świtezianka. Gratulacje.
Każda wariatka ma na głowie kwiatka.
Brawo ty - szczególnie za tego schabowego i fryty.

O ile można mieć wątpliwości co do tego, czy film "365" dni jest produkcją udaną, o tyle sam wianek na głowie Blanki Lipińskiej jest prawdziwym dziełem sztuki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.