"365 dni" już od 1 kwietnia dostępne na Netfliksie! Blanka Lipińska może odetchnąć - fani przestaną ją męczyć

Blanka Lipińska uwolniła się od ciągłych pytań swoich fanów. Już od 1 kwietnia film na podstawie jej książki "365 dni" zobaczycie na platformie Netflix.
Zobacz wideo Blanka Lipińska o dostępności

Już od 1 kwietnia na platformie streamingowej Netflix legalnie obejrzycie film "365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs. Produkcja jest ekranizacją bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. Tym samym pisarka uwolni się od niewygodnych pytań, którymi bombardowali ją spragnieni erotycznej produkcji fani.

"365 dni" dostępne na Netfliksie

Wygląda na to, że Netfliksowi przybędzie subskrybentów. Serwis zapowiedział na swoim Facebooku i Instagramie, że już od 1 kwietnia dostępny będzie film "365 dni".

Blanka Lipińska o dostępności "365 dni" w Internecie

Tym samym Blanka Lipińska uwolni się od pytań zniecierpliwionych fanów. Jeszcze niedawno nagrała bowiem InstaStories, w którym tłumaczyła, że to nie do niej należy decyzja, kiedy i gdzie legalnie udostępniony zostanie film.

Codziennie dostaje od was setki pytań, czy film da się obejrzeć legalnie w Internecie i odpowiadam, co jakiś czas to samo - żaden link nie jest linkiem legalnym. (...) Czy film będzie dostępny na platformach w Internecie? Tak, będzie. Kiedy? Nie wiem - mówiła zirytowana autorka.

Teraz Blanka Lipińska może odetchnąć z ulgą, a fani z nadzieją wypatrywać prima aprilis.

Przypomnijmy, że film "365 dni" opowiada o romansie Laury i szefa sycylijskiej mafii, Massimo. W główną rolę kobiecą wcieliła się Anna-Maria Sieklucka, a partnerował jej Michele Morrone.

Skusicie się na nową propozycję Netfliksa?

PJA