Żona Borysa Szyca ostro komentuje film "Nic się nie stało": Niesamowite jest to, jaką moc mają kłamliwe słowa

Żona Borysa Szyca, Justyna, również nie pozostaje bierna w całej nagonce na jej rodzinę. Wspiera męża i także opublikowała emocjonalny post.

Po filmie Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" emocje nadal nie opadają. Wiele gwiazd, których nazwiska zostały podane w dokumencie, wystosowało specjalne komunikaty. Niektórzy z nich planują także zdecydować się na drogę sądową. Wśród tych osób jest aktor Borys Szyc, którego sprawa bardzo dotknęła. Choć Latkowski nie powiedział otwarcie o związku Szyca z klubem "Zatoka Sztuki", zasugerował, że musiał wiedzieć, co tam się działo. Szyc krótko po emisji filmu nie tylko wystosował oświadczenie, ale później pokazał rozmowę z Latkowskim, z której wynika, że reżyser chciał od niego wyciągnąć informacje i nękał go wiadomościami. Teraz głos w tej sprawie zabrała żona Borysa Szyca.

Zobacz wideo Boryc Szyc zapewnił obszerną relację z Oscarów

Żona Borysa Szyca o filmie "Nic się nie stało"

Rodzina Szyców po emisji dokumentu jest zastraszana, a sam Borys wyzywany jest od pedofilów. Warto dodać, że to nie tylko film spowodował taką nagonkę na aktora, ale również debata, która odbyła się na TVP Info i w której brał udział Latkowski.

Justyna, żona Borysa, by wesprzeć męża, zamieściła na Instagramie jego oświadczenie.

Bardzo proszę o zapoznanie się z oświadczeniem mojego męża, które jest odpowiedzią na bezpodstawne i nie poparte żadnymi dowodami zarzuty, postawione mu wczoraj przez Pana Latkowskiego, podczas debaty wyemitowanej na antenie TVP. Ludzie już osądzili mojego męża, nazywając go pedofilem. Od wczoraj jesteśmy zastraszani i obrażani. Niesamowicie przerażające jest to, jaką moc ma kłamliwe słowo i jak łatwo osądzać nam człowieka na jego podstawie - napisała.

Rodzinę aktora wspierają także inne gwiazdy, nawet te, które nie były wymienione w filmie Latkowskiego. Słowa wsparcia pod postem zostawili m.in. Maria Sadowska, Marcin Gortat czy Anna Dereszowska.

Więcej o:
Komentarze (15)
Żona Borysa Szyca komentuje film "Nic się nie stało": Niesamowite jest to, jaką moc mają kłamliwe słowa
Zaloguj się
 • saksalainen

  Oceniono 2 razy 2

  A bo to coś nowego jest? PiS od początku istnienia zajmuje się głównie wymyślaniem afer i rzucaniem oszczerstw na wszystkich dookoła, żeby odwrócić uwagę od własnej działalności. Tyle że tym razem padło na celebrytów.

 • jw0022

  Oceniono 3 razy -1

  Lubie te komentarze wolskiego motłochu.

 • kgbltd

  Oceniono 4 razy -2

  celebryty
  taki lajf ludzi który chcą być znani z tego ze są znani
  ale sie jest znanym z tego ze się chadza do zatoki sztuki to jest juz źle?

 • bancha

  Oceniono 8 razy -2

  W firmie nikt nie nazwał go pedofilem, najbardziej ludzi oburza fakt że absolutnie żaden z celebrytów - nawet ci którzy bronili zatoki nie mieli o niczym pojęcia. Totalna zmowa milczenia, sytuacje może oczyścić jak ktoś z nich wreszcie powie : tak widziałem co tam się dzieje ale nic z tym nie zrobiłem, żałuję ale do tego trzeba mieć jaja.

 • latarnikswieci123

  Oceniono 14 razy -4

  A co ty dziewczyno możesz wiedzieć, kiedy balował Twój niedoszły mąż. Chlał na potęgę, że pewnie sam nie pamięta , co robił. Nie wypowiadaj się o przeszłości , o której zwyczajnie nie masz pojęcia. Nie bądź Hillary!

 • doomsday

  Oceniono 12 razy -4

  Znam panie z bardzo dobrych domów, których mężowie pozarażali HIV-em.
  Potem jest jakaś długa grypa, która nie chce się skończyć i doświadczony lekarz
  zleca badanie krwi w kierunku AIDS.

 • hbire

  Oceniono 11 razy -5

  aleś wdepła kobieto, oj morze łez wylejesz i to już niedługo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX