Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem córeczek. Zobaczcie, jak Klara przytula małą Laurę

Anna Lewandowska ponownie pokazała zdjęcie córek. Widać, że Klara chętnie zajmuje się Laurą. To naprawdę uroczy widok!

Choć od porodu Anny Lewandowskiej minęły zaledwie dwa tygodnie, w jej mediach społecznościowych ukazało się już wiele zdjęć małej Laury. Jak widać, Ania chętnie dzieli się zdjęciami córek, czego byśmy się nie spodziewali po rodzinie Lewandowskich, która bardzo dba o swoją prywatność. Trenerka opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Klarę przytulającą Laurę. To naprawdę uroczy widok.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córek

Na zamieszczonym zdjęciu Laura leży w koszu Mojżesza, a Klara pochyla się nad młodszą siostrą. Fotografia ukazała się na InstaStory trenerki.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. Anna Lewandowska - Instagram

Widać, że rodzina Lewandowskich nie może nacieszyć się sobą. W końcu w ostatnich dniach musieli poradzić sobie z rozłąką, która trwała ponad tydzień. Przypomnijmy, że dom musiał opuścić Robert, który wyjechał na zgrupowanie. Jednak zanim zaczął się jego pierwszy mecz, miał obowiązek przejść tygodniową kwarantannę w hotelu. Poskutkowało to tym, że z druga córką spędził zaledwie parę dni i wyjechał. Na szczęście ten czas szybko minął i znów cała rodzina jest razem.

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami

Przypomnijmy, że dokładnie 6 maja o godz. 9:05 na świecie pojawiła się druga córka Lewandowskich. Pierwszym zdjęciem Laury pochwalił się dumny tata, zaledwie parę godzin po porodzie. Chwilę później mogliśmy podziwiać kolejne zdjęcia maleństwa. Na Instagramie Lewandowskiej możemy także zobaczyć, jak bliscy przywitali Laurę w domu, jak Klara zareagowała na młodszą siostrę i jak prezentuje się figura trenerki po porodzie.

Więcej o:
Komentarze (2)
Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem córeczek. Zobaczcie, jak Klara przytula małą Laurę
Zaloguj się
  • cerrie35

    Oceniono 3 razy 1

    Nie puśćcie tylko pawia przez przypadek z tej radości. Dzień bez Lewandowskich, to jak widać dzień stracony.

  • piwello

    0

    Ta to dopiero jest NIEDOROZWINIETA,pokazywac dzieci od tylu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX