Lewandowscy w końcu w komplecie! Rodzinnym zdjęciem pochwalił się dumny Robert. "Moje dziewczyny"

Rodzina Lewandowskich po kilku dniach rozłąki znów jest razem. Robert zamieścił w sieci zdjęcie w towarzystwie swoich ukochanych dziewczyn. Urocze!

Robert i Anna Lewandowscy w ostatnich dniach mieli prawdziwą karuzelę wrażeń. Na początku maja przywitali na świecie swoją drugą córeczkę, której dali na imię Laura. Pełnia szczęścia nie trwała jednak zbyt długo. Robert z rodziną spędził zaledwie parę dni razem, ponieważ później piłkarz musiał odbyć obowiązkową izolację przed zgrupowaniem Bundesligi. Na szczęście ten czas dobiegł końca i dziś znowu mogą cieszyć się swoją obecnością. 

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Robert Lewandowski z rodziną

Zdjęcie ukazało się na Instagramie Roberta. Możemy zobaczyć na nim Annę, która z Laurą na rękach daje mężowi buziaka. Z drugiej strony natomiast uroczym całusem darzy go Klara.

Moje dziewczyny - podpisał pod fotografią sportowiec.

Nic dziwnego, że tak piękne zdjęcie spotkało się z miłym przyjęciem. Post w zaledwie pół godziny skomentowało tysiące internautów, którzy nie szczędzili komplementów.

A tato jaki szczęśliwy!

Najsłodsze, co dziś zobaczyłam!

Super widzieć Was w komplecie - czytamy.

Anna i Robert Lewandowscy 

Choć Anna i Robert bardzo pilnują prywatności, podczas domowej izolacji zdecydowanie chętniej zdradzają szczegóły prywatnego życia. Przypomnijmy, że ostatnio trenerka pokazała, jak spaceruje z obiema córkami. Przy okazji mogliśmy zobaczyć Klarę, która dzielnie opiekuje się młodszą siostrą. Trzylatka sama prowadziła wózek, w którym leżała Laura. Podobnie było wtedy, gdy Robert rozgrywał swój pierwszy mecz. Dzięki relacji trenerki wiemy, że cała rodzina łącznie z Klarą mocno trzyma kciuki za tatę.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego dobrego tej rodzince!

Więcej o:
Komentarze (15)
Lewandowscy w końcu w komplecie! Rodzinnym zdjęciem pochwalił się dumny Robert. "Moje dziewczyny"
Zaloguj się
 • karo80.0

  Oceniono 8 razy 2

  Skończcie już z tym bełkotem o durniach dla durniów.

 • jacek1971

  Oceniono 8 razy 2

  ale o co właściwie chodzi?

 • koment22

  Oceniono 12 razy 2

  Wstydu nie mają. Ludzie z klasą zatrzymują sprawy rodzinne dla siebie.

 • satur9

  Oceniono 11 razy 1

  Cóż za niesamowite szczęście, że mamy 10 już dzisiaj update o fizjologii kopacza i jego glonojada! Zasnę spokojnie a jutro z rana wypróżnię się wg zaleceń healthyplanbyann.

 • prem7

  Oceniono 2 razy 0

  Chwalą się dziećmi a w Kom. Chinach można mieć 1 dziecko albo i gorzej czas przemyśleć czy warto reklamować to szpiegowskie komunistyczne h...y .Kozakiewicz pokazał gdzie ma komuchów.

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 2 razy 0

  O jezu, jest ich coraz więcej. Rozmnażają się w zatrważającym tempie.

 • v-64

  Oceniono 4 razy 0

  Cudowna familiar....💖kocham Was i zycze wiele radosci..💖..milosci...💖.ROBERT MASZ CUDOWNE DZIEWCZYNY.OD POCZATKU WAM KIBICUJE.POWODZENIA POZDRAWIAM Z MONACHIUM 🇵🇱🇵🇱💖💖💖😚😚😚

 • bernardo82

  Oceniono 6 razy 0

  Umyjcie jej włosy, błagam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX