W lipcu Agnieszka Sienkiewicz urodziła córkę, teraz chwali się efektami ćwiczeń z Anną Lewandowską. Ale szczuplutka!

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała na InstaStories nagranie, na którym pochwaliła się, że zrzuciła kilka kilogramów. Znów wskoczyła w białe spodnie!

Agnieszka Sienkiewicz podczas izolacji nie może narzekać na nudę. Każdą wolną chwilę spędza w końcu z dwiema córkami, które stale trzeba mieć na oku. Przypomnijmy, starsza - Zofia, ma cztery lata, a młodsza - Marysia, niecały rok. Ta druga przyszła na świat w lipcu 2019 roku i od tamtego czasu aktorka ciężko ćwiczy, by wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Właśnie pochwaliła się efektami kilkumiesięcznej pracy. Treningi z Anną Lewandowską przyniosły efekty.

Zobacz wideo

Agnieszka Sienkiewicz schudła dzięki treningom Anny Lewandowskiej

Gwiazda "Przyjaciółek" uznała, że reklama nowych kurtek jest idealnym momentem, by pochwalić się efektami morderczych treningów. Sienkiewicz nagrała wideo, w którym zaprezentowała się w starych spodniach, które podczas ciąży i chwilę po rozwiązaniu były po prostu za ciasne.

Przyszłam właśnie do garderoby, sprawdzić efekty moich ćwiczeń z Anną Lewandowską. Wbiłam się w spodnie, wbiłam! Nie ma jeszcze szału, trochę jeszcze na wdechu, ale poszło trochę w dół, jest lepiej. Także rzetelnie ćwiczę - powiedziała na InstaStories.

Serialowa aktorka wygląda naprawdę świetnie. 

Agnieszka Sienkiewicz - kariera i życie prywatne

Agnieszka jest absolwentką Policealnego Studium Teatralnego przy Teatrze im. St. Jaracza w Olsztynie. Największą sławę przyniosła jej rola Kasi Mularczyk w "M jak miłość", w którym grała w latach 2011-2015. Nie chciała być kojarzona tylko z jedną rolą i w międzyczasie zdecydowała się przyjąć propozycję Polsatu i zagrała w "Przyjaciółkach". W 2014 roku wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", który zresztą w parze ze Stefano Terrazzino wygrała. Na co dzień mieszka z mężem, Mikołajem Gauerem, na warszawskim Wilanowie, z którym wychowuje dwie córki.