Córka Agnieszki Sienkiewicz skończyła cztery lata. Aktorka opublikowała zdjęcie z przyjęcia i urodzinowy tort. Piękny

Agnieszka Sienkiewicz świętuje urodziny córki. Gwiazda pochwaliła się tortem, który upiekła samodzielnie. Jak jej poszło?

Agnieszka Sienkiewicz spełnia się jako mama i widać, że macierzyństwo daje jej mnóstwo radości. Przy tym jest perfekcyjną panią domu. Niedawno świętowała czwarte urodziny córki, Zofii. Z tej okazji za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie z przyjęcia i pochwaliła się tortem, który sama upiekła. 

Zobacz wideo Gwiazdy, które niedawno powitały na świecie dzieci

Agnieszka Sienkiewicz świętuje urodziny córki

Agnieszka jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek - Zofii i Marii. Niedawno starsza córka świętowała czwarte urodziny. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z przyjęcia, na którym nie zabrakło balonów. Dumna mama złożyła życzenia córce, a przy okazji pochwaliła się tortem, którego nie powstydziłaby się żadna cukiernia. 

Uparłam się, że torty na urodziny córek będę robiła sama.... No cóż, do tych od @ancy_monka, która na łączach telefonicznych pomagała mi wykonać ten, jeszcze mi daleko ale do ich 18- stki mam jeszcze czas się nauczyć - napisała na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla Zosi. Nie zabrakło również zachwytów nad tortem, który wyszedł spod rąk Agnieszki. Okazuje się, ze aktorka ma prawdziwy talent cukierniczy, co nie uszło uwadze jej kolegów po fachu. Zdjęcie skomentowała cała plejada gwiazd: Małgorzata Socha, Mikołaj Krawczyk, Katarzyna Burzyńska-Sychowicz i Patrycja Sołtysik.

No i wyszło pięknie. Sto lat. - napisał Krawczyk.
Piękny tort ! Dałaś radę. Wszystkiego najlepszego dla Zosi - skomentowała Patrycja Sołtysik.
Buziaki dla Zosi - dodała Socha.

To nie pierwszy raz, gdy aktorka postanowiła pochwalić się tortem dla córki. W ubiegłym roku również przygotowała go własnoręcznie, a jak zapowiedziała, nie zamierza z tego rezygnować.

Więcej o:
Skomentuj:
Córka Agnieszki Sienkiewicz skończyła cztery lata. Aktorka opublikowała zdjęcie z przyjęcia i urodzinowy tort. Piękny
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX