Agnieszka Sienkiewicz najczęściej pozuje w naturalnej wersji. Teraz zaszalała. "Make up robi cuda"

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, które bardzo różni się od pozostałych. Zapozowała do niego z głębokim dekoltem i z mocnym makijażem.

Agnieszka Sienkiewicz podobnie jak większość jej koleżanek z branży jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Choć nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, zdarza się jej opublikować w sieci fotografie ze swoimi dziećmi. Ostatni jej post jak sama zauważyła jest jednak szczególny. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zapozowała do niego w mocnym makijażu. To naprawdę rzadki widok.  

Zobacz wideo

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciem z sesji

Aktorka wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie w czarnej sukience z głębokim dekoltem. Uwagę przykuwa jednak makijaż. Dlaczego? Agnieszka zazwyczaj pozuje w naturalnej wersji.

Każdy, kto widział ostatnie posty, prezentujące ciut inną wersję mnie wie, że make up jednak robi cuda! Dobrego wieczoru.
 

Fani nie mogli wyjść z podziwu nad urodą aktorki. Jednogłośnie jednak stwierdzili, że aktorka wygląda pięknie zarówno w makijażu jak i w wersji naturalnej. 

Pani Agnieszko, wygląda Pani przepięknie. Wow!
Świetna fota! Pozdrawiam.
Wow, Aga! Pięknie wyglądasz, ale tak samo lubię Cię w wydaniu bez makijażu.
Petarda!

Agnieszka to nie jedyna polska gwiazda, która nie ma problemu z pozowaniem bez makijażu. Ostatnio wiele razy zrobiła to jej serialowa koleżanka, Joanna Liszowska, czy Barbara Kurdej-Szatan, która skorzystała już z pierwszych wiosennych promieni słonecznych i wyszła na taras się opalać

ZOBACZ TEŻ: Córka Agnieszki Sienkiewicz skończyła cztery lata. Aktorka opublikowała zdjęcie z przyjęcia i urodzinowy tort. Piękny