Eva Longoria z mężem i synkiem na spacerze. Dwulatek jest przeuroczy

Eva Longoria jest szczęśliwą żoną i matką, jednak od czasu porodu gwiazda nie pojawia się w mediach zbyt często. Aktorka stawia życie rodzinne na pierwszym miejscu, ale nie zwalnia tempa pod względem zawodowym.

Eva Longoria to jedna z najpopularniejszych gwiazd, która największą sławę zdobyła dzięki roli Gabrielle Solis w serialu "Gotowe na wszystko". Choć swój czas aktorka poświęca przede wszystkim rodzinie, wciąż jest aktywna zawodowo. Nie jest też tajemnicą, że Eva Longoria nawiązała niedawno współpracę ze znaną polską marką.

Zobacz wideo Dzięki temu aktorka ma świetną figurę

Eva Longoria podczas niedzielnego spaceru z rodziną

W 2018 roku gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" urodziła swojego pierworodnego syna - Santiago Enrique. Ostatnio widziano ją na niedzielnym spacerze z dwulatkiem i mężem Jose Bastonem. Rodzina postanowiła skorzystać z pięknej pogody.

Gwiazda schudła po ciąży w mgnieniu oka

Eva Longoria szybko pozbyła się kilogramów po ciąży, a jej sylwetka prezentuje się bardzo dobrze. Ostatnio aktorka pochwaliła się na instagramie, że jest jeszcze szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę. Za dowód posłużyły obszerne spodnie z tamtego okresu.

To były moje spodnie sprzed ciąży! Byłam w szóstym miesiącu ciąży i je nosiłam, bo nie chciałam przestawić się na ciążowe ubrania, póki nie musiałam tego robić 

- napisała pod zdjęciem aktorka. Cała trójka wygląda na kochającą się rodzinę. Eva Longoria i jej mąż Jose zabrali małego Santiago na przejażdżkę Bentleyem z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest 10 maja. Zdjęcia Evy Longorii z dzieckiem na spacerze znajdziecie w galerii.

Życie rodzinne na pierwszym miejscu

Aktorka poświęca bardzo dużo uwagi zarówno synowi, jak i mężowi i choć w mediach mniej się o niej mówi, gwiazda chętnie zdaje relacje z życia prywatnego na instagramowym profilu, gdzie jest ostatnio dosyć aktywna.