Alicia Silverstone na spacerze z Angelą Sarafyan i psami. Jedna wystylizowana, druga mniej. Ta pierwsza mocno się zmieniła

Alicia Silverstone została przyłapana przez paparazzi na spacerze z psami i znajomą, Angelą Sarafyan. W takiej naturalnej wersji dawno jej nie widzieliśmy.

Alicia Silverstone jest, niestety, tą gwiazdą, która bardzo dotkliwie odczuła ciemne strony popularności. Aktorka, która z prędkością światła zdobyła popularność, szybo przekonała się, że sława i pieniądze nie dają szczęścia. Po premierze produkcji "Batman i Robin" zetknęła się z wyjątkowo chamskimi opiniami. Hejterzy wyśmiewali ją, że przytyła. W efekcie usunęła się w cień i ograniczyła medialną działalność. Zdarza się jednak, że paparazzi zrobią jej zdjęcia. Na ostatnich wygląda bardzo naturalnie, jednak widać, że przeszła sporą zmianę wizerunkową.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Alicia Silverstone na spacerze z przyjaciółką i psami

W ostatnich dniach aktorka wybrała się na spacer z dobrą koleżanką z branży, Angelą Sarafyan. Panie szły szosą nieopodal Los Angeles. Po minach można odnieść wrażenie, że nie były zachwycone obecnością paparazzi wokół nich. Były bardzo poważne. 

Silverstone wypadła nieco blado przy Sarafyan. Można rzec, że ta druga wręcz specjalnie wystylizowała się na spacer. Miała na sobie stylową oversize'ową białą koszulę, okulary i czapkę. Alicia z kolei postawiła na bardzo codzienny "look" -  dresy i czarny t-shirt. Nie przejmowała się również fryzurą, wiatr zawiewał włosy w każdą stronę. Trzeba przyznać, że gwiazda wielu klipów zespołu Aerosmith bardzo się zmieniła. Dla porównania wrzucamy teledysk jednego z najpopularniejszych singli, "Cryin".

 

Alicia Silverstone co dziś robi?

Alicia Silverstone pojawiła się na dużym ekranie w 2019 roku w filmie "The Lodge". Produkcja nie osiągnęła jednak dużego sukcesu. Fani Silverstone mogli ją zobaczyć niedawno również w serialu "American Woman". 44-latka jest za to aktywna na Instagramie, gdzie promuje naturalne kosmetyki. Silverstone jest też zagorzałą ekolożką. W sieci chętnie pokazuje zdjęcia swoich dzieci.