Monika Mazur jest w ciąży! Brzuch gwiazdy TVP jest już naprawdę duży. Gratulują Krupińska, Kalicka i inne sławy

Monika Mazur, która szerszej popularności znana jest dzięki serialowi "Na sygnale" jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła za pomocą mediów społecznościowych.

Monika Mazur jest w ciąży. Aktorka ogłosiła tę nowinę na Instagramie, gdzie zapozowała razem z mężem. Gwiazda "Na sygnale" pochwaliła się też ciążowymi krągłościami. Trzeba przyznać, że brzuch Mazur jest już naprawdę duży. 

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Monika Mazur w ciąży

Monika Mazur nie powiedziała, kiedy dokładnie na świat przyjdzie jej pociecha Widać jednak, że prezenterka jest już w zaawansowanej ciąży i bardzo długo udawało jej się utrzymywać w sekrecie, że zostanie mamą. 

Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się - napisała na Instagramie.

Przyszła mama zdradziła też, jak się czuje. Okazuje się, że ciąża jej służy, a zdrowie dopisuje.

Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa - mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią - cieszyła się. 

 

Monika Mazur w ciąży. Celebryci i fani gratulują

Pod zdjęciem Moniki Mazur i jej męża szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Okazuje się, że prezenterka na słowa wsparcia mogła liczyć również ze strony koleżanek i kolegów z show-biznesu. 

Wow, ale super wiadomość. Gratulacje - napisała Paulina Krupińska. 

Aaaaaaa! Sąsiadka! Nooooo to jest wiadomość miesiąca. Gratuluje - cieszył się Rafał Maślak. 

Awwwwwww gratulacje - napisała Kasia Dziurska. 

O woooooow!!! - dodała Olga Kalicka. 

My również gratulujemy Monice Mazur i jej mężowi. Myślicie, że przyszli rodzice zdradzą niebawem, czy spodziewają się syna czy córki?

ZOBACZ TEŻ: Monika Mazur pochwaliła się wyjątkowym ślubnym zdjęciem. "Po ślubie jest jeszcze lepiej"