Barbara Kurdej-Szatan pokazała sypialnię. My patrzymy na zagłówek łóżka. Jest na bogato!

Barbara Kurdej-Szatan tym razem uchyliła rąbka tajemnicy swojej sypialni. Okazuje się, że gwiazda lubi bardzo szykowny styl wystroju wnętrz.

Barbara Kurdej-Szatan jak wiele osób izoluje się w domu. W tych trudnych dla wszystkich dniach postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do dodatkowego odpoczynku, który z pewnością przyda się każdemu z nas w jeszcze większym stopniu. Przy okazji pokazała swoją sypialnię, która prezentuje się bardzo szykownie. Króluje tam bardzo modny ostatnio styl - glamour. 

Zobacz wideo Rafał Szatan odnosi się do plotek o ciąży Basi

Barbara Kurdej-Szatan pokazuje sypialnię

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak leży na swoim sypialnianym łóżku. Co więcej, możemy zauważyć, że w pomieszczeniu tym postawiła na bardzo modny i mocny kolor w tym sezonie - szlachetną zieleń. Dodatkowo ma ją w wersji pluszu, który jeszcze bardziej nadaje szykowności pomieszczeniu. Musimy przyznać, że o łóżku w takim kolorze zapewne marzy wielu z nas.

Zieleń uspokaja... słodkich snów... - podpisała zdjęcie.

Nic dziwnego, że pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie kryli zachwytu wyczuciem stylu aktorki. 

Pięknie tutaj.
Ładny zagłówek - piszą pozostali fani.

Co ciekawe, emotki zachwytu pod zdjęciem zostawili też sławni znajomi aktorki: Viola Piekut, Katarzyna Zielińska, Anna Lewandowska i (co nas zaskoczyło) kandydat na prezydenta Robert Biedroń.

Dodatkowo Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny pokazała się w naturalnej wersji, która nam bardzo się podoba. Przypomnijmy, że ostatnim razem opublikowała zdjęcie z ogródka, w którym się opalała. Taki wizerunek zachwyca też fanów aktorki. W końcu w naturalnej wersji wygląda się najpiękniej.

Więcej o:
Komentarze (5)
Barbara Kurdej-Szatan pokazała sypialnię. My patrzymy na zagłówek łóżka
Zaloguj się
 • starsza10

  Oceniono 5 razy 1

  Ładnie? Tandeta jak za socjalizmu w partyjnym hotelu, albo w gospodarce rynkowej w domu publicznym.

 • A M

  Oceniono 1 raz 1

  Nikt nie patrzy. To bezmózgowcy pisatiele z tej gazety cały czas żyją takimi gównami . Niedługo skończą się przechwałki, jak nie będzie milionów dla niby tych Aktorów i Celebrytów...
  Posmotrim, Uwidim ::jak mówią Rosjanie.
  Ciekawić mnie ile będzie żebrać o pomoc społeczeństwo, bo.. Nie Mają za co żyć... za co wystroić nowego łoża, za co pojechać na Bora Bora... A jmaie będą mieć emeryturmi??? Nie wspominam. Teraz pracowali, ale składki co 10ty płacił na starość. A tu już teraz może skończyć się wieczny bal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX