Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe nagranie na Instagramie, a my patrzymy na jej brzuch. Plotki o ciąży nie ucichną

Wszyscy zastanawiają się, czy Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka. Chociaż gwiazda unika odpowiedzi na to pytanie, to jej najnowsze nagranie na InstaStory tylko podsyciło ciekawość fanów.

Informacje o drugiej ciąży Barbary Kurdej-Szatan nie słabną. To bez wątpienia jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy. Chociaż sama zainteresowana nie potwierdziła do tej pory informacji na ten temat, wszyscy zastanawiają się, czy to prawda. Niedawno aktorka opublikowała InstaStory, na którym widać jej kawałek brzucha.

Zobacz wideo Rafał Szatan komentuje informacje o ciąży żony

Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Dotychczas Basia unikała odpowiedzi na pytanie, czy spodziewa się dziecka. Mimo że jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje na nich treści, to rzadko pokazuje całą sylwetkę, co tylko podsyca ciekawość fanów. Ponadto unikała obcisłych kreacji, a na branżowe imprezy wybierała oversize'owe garnitury.

Niedawno aktorka opublikowała na swoim InstaStory nagranie, na którym pokazała większą część brzucha, niż dotychczas. Od razu widać, że brzuszek Basi nieco się zaokrąglił. Czy to oznacza, że doniesienia na temat jej ciąży są prawdziwe? 

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan screen z instagram.com/kurdejszatan

Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Pogłoski o tym, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się dziecka, nie cichną od czasu gali Telekamer. Aktorka pojawiła się na gali w kreacji, która wzbudziła duże zainteresowanie. Niektórzy sugerowali wówczas, że sukienka, którą wybrała Basia, optycznie ją powiększa i już wtedy zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o ciąży. Jakiś czas temu gwiazda udzieliła wywiadu Katarzynie Burzyńskiej-Sychowicz, który ukazał się na blogu Anny Lewandowskiej. Gwiazda opowiedziała o tym, że chciałaby mieć więcej dzieci.

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. [...] Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. [...] Mam nadzieję, że się uda- mówiła aktorka.

Do tej pory Basia nie potwierdziła informacji na temat tego, że spodziewa się drugiego dziecka. Jeśli faktycznie jest w ciąży, czekamy na oficjalną informację w tej sprawie. 

KK

Więcej o:
Komentarze (1)
Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe nagranie na Instagramie, a my patrzymy na jej brzuch. Plotki o ciąży nie ucichną
Zaloguj się
  • cerrie35

    0

    Oj, teraz dla niej nie jest dobry czas na brzuszek. Jak tak narzeka, że przez koronawirusa zbiednieje ona i cała branża artystyczna, to może powinna poczekać z ciążą na lepsze czasy. Może uda jej się wybłagać w taki, czy inny sposób kolejne miliony na tvp. Bo przecież pseudo aktoreczki takie jak ona nie mogą iść do normalnej pracy. Zresztą po co, skoro pisowkie zakłamane mo*dy chętniej sypną kasę na byle g*wno niż na walkę z koronawirusem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX