Barbara Kurdej-Szatan oburzona okładką jednego z magazynów. Taka wkurzona nie była chyba nigdy. "Do jasnej ch***ry!"

Barbara Kurdej-Szatan wypowiedziała się ostatnio na temat zarobków artystów w teatrze. Stało się to pretekstem to krytyki, która na nią spadła. Oburzona aktorka zareagowała na wszelkie komentarze i na jedną z okładek kolorowego dwutygodnika.

Obecna sytuacja panująca na świecie i w naszym kraju zaskoczyła niemalże wszystkich. Zgodnie z zaleceniem premiera, Mateusza Morawieckiego, zamknięto teatry, kina i restauracje. Polecono pozostanie w domach przez najbliższe dwa tygodnie. Zastosowała się do tego między innymi Barbara Kurdej-Szatan, która kilka dni temu wypowiedziała się publicznie na temat zarobków w swoim zawodzie. Została za to mocno skrytykowana. Postanowiła się obronić. Była mocno wkurzona. 

Zobacz wideo Artyści tracą pracę przez koronawirusa. Sytuację na swoim instastory skomentowała Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan oburzona okładką dwutygodnika

W poniedziałek na sklepowe półki trafił magazyn "Flesz. Gwiazdy i styl". Na okładce zagościła Kurdej-Szatan.

Kiedy skończy się koszmar? Brak pracy i pieniędzy... Barbara Kurdej-Szatan w dramatycznym wpisie: Koronawirus może zniszczyć życie aktorom - brzmi tytuł.

Gdy aktorka dowiedziała się, co pisze się o niej w kolorowym czasopiśmie, zareagowała mocnym wpisem na InstaStories. 

Do jasnej ch***ry! Nie mówiłam tylko o aktorach. Mówiłam o wszystkich artystach, którzy pracują w teatrach, grają koncerty, czy eventy - o wszystkich ludziach pracujących przy tych przedsięwzięciach. I to było kilka dni temu, kiedy zapadła decyzja o zamknięciu teatrów itd. Moi znajomi byli przerażeni, bo owszem, mam kasę z reklamy - nie martwcie się - nie mówiłam o sobie. Natomiast sytuacja jest na tyle dynamiczna, że w tej chwili pozamykane jest już wszystko! Czyli w tym momencie wszyscy na tym cierpią - oczywista sprawa. Nie jestem stronnicza. Nie moja wina, że magazyny drukują się kilka dni, zanim je wystawią do sklepów, nikt zresztą ze mną tego nie zautoryzował, a w ciągu 3 dni sytuacja w kraju diametralnie się zmieniła. Także nie rzucajcie na mnie psów, bo wszystkiego nie wiedzie, a nie ma powodów. 

Przypomnijmy, część osób pomyślała, że Barbara mówi tylko o sobie. Niezrozumiałe intencje stały się powodem niepotrzebnej afery, którą mamy nadzieję, słowa aktorki zakończą raz na zawsze. 

CW

Więcej o:
Komentarze (17)
Barbara Kurdej-Szatan wściekła na okładkę jednego z magazynów. Taka wkurzona nie była chyba nigdy. "Do jasnej ch***ry!
Zaloguj się
 • america_n_beauty

  Oceniono 4 razy 4

  Nie rzucajcie psów??? Co za idiotka :) co to za nowy związek frazeologiczny?

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 3

  kto? aktorka? chyba żartujecie..... te wszystkie gwiazdy celebryckie dla pustaków niech sp......

 • stagrz20

  Oceniono 3 razy 3

  Nie narzekaj kobieto, będziesz żyła z oszczędności.

 • cerrie35

  Oceniono 3 razy 3

  Czasem mam wrażenie że "M jak miłość", czy inne seriale są po prostu instytucją charytatywną dającą pracę ludziom którym nie chce się iść do normalnej pracy. I że te wszystkie seriale już coraz mniej mają wspólnego z prawdziwym aktorstwem, właśnie przez takie pseudo aktorki jak ona.
  A jeśli teraz tak nagle się wybiela, że niby jej ten kryzys finansowy nie dotyczy, to po jaką cho**rę się w ogóle wychyla? Jakoś ciężko mi uwierzyć, że z niej taka dobra duszyczka, która martwi się o finanse wszystkich związanych z branżą artystyczną. Jeśli jej problemy finansowe nie dotyczą, to niech siedzi cicho, albo niech nie ma pretensji o to, że spada na nią słuszny hejt ze strony ludzi, którzy nie zarabiają tyle co ona, a też jakoś muszą sobie radzić w tym trudnym czasie.
  Zresztą, jak tak martwi się o finanse innych, to niech podzieli się z nimi swoją kasą. Dlaczego my zwykli ludzie mamy się tym martwić, skoro tacy celebryci jak ona nawet nie wiedzą jak nam zwykłym ludziom jest ciężko zarobić to co ona pewnie dostaje za jedną reklamę.

 • kemotkemot

  Oceniono 3 razy 3

  pisala o aktorach, jak zrobial sie afera to rozrzeszyla swoj zakres ofiar o artystow i innych. Tepa dzida. Niech jeszcze znow poplacze ze Taniec z Gwiazdami odwolany to bedzie juz komplet

 • sowaprzemadrzala

  Oceniono 3 razy 3

  Psy się wiesza na kimś, a nie rzuca. " Gwiazdo" .

 • lob2

  Oceniono 3 razy 3

  Nie tylko ty tracisz pieniądze,ale wszyscy obywatele tego kraju,więc po co się wkurzasz na łamach prasy.Siedż spokojnie i czekaj na lepsze czasy.

 • mmagi

  Oceniono 2 razy 2

  no oni to jednak są bezczelni,zbieraj babo na emeryture,zebyś nie narzekała jak inni,4 chałupy z ekstra wyposażeniem i jeszcze pare innych rzeczy ..............i narzeka jaką ma małą emeryturkę...taki jeden kabareciarz:/....................30tysi za dzień zdjeciowy maja i bieda im w oczy zaglada............żyj za 3.500 miesięcznie .............co ja tam piszę za 2.500

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX