"Dance Dance Dance". O ma造 w這s z show nie odpadli faworyci! Uratowa豉 ich Ida Nowakowska

Kolejny odcinek "Dance Dance Dance" za nami. Jurorzy zdecydowali, kt鏎e pary nadal maj szans na zwyci瘰two drugiej edycji show.

W sobotę TVP wyemitowała kolejny odcinek tanecznego show - "Dance Dance Dance". Na scenie wystąpiły cztery gwiazdy: Rafał Jonkisz, Anna Karczmarczyk, Mateusz Janusz i Rafał Mroczek. Każda z nich zaprezentowała solówkę. Kto wypadł najlepiej, a kto najgorzej? Jurorzy zdecydowali również, które pary przeszły do finału. 

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w

"Dance Dance Dance" - kto odpadł?

Jako pierwszy na scenie zatańczył Rafał Jonkisz. Były Mister Polski pokazał nieco inną twarz niż zwykle i wcielił się w niegrzecznego faceta. Anna Mucha miała problem z oceną, ponieważ była onieśmielona jego muskulaturą. Ostatecznie dała 8,5, a łącznie za występ Rafał zdobył 26,5 pkt.

 Pokazał się w wersji hot. Technicznie też było wszystko super. Jestem pod wrażeniem tego, jak on się rozwija - powiedziała za kulisami Ida Nowakowska. 

Jako druga przed jurorami i publicznością zaprezentowała się Anna Karczmarczyk. Zatańczyła do utworu Lady Gagi, "Applause". Według Muchy, uczestniczka nie dała z siebie wszystkiego. Suma punktów od jurorów? 23,5.

ZOBACZ TEŻ: Kolejny konflikt w "Dance Dance Dance"? Mucha nie chce słuchać tłumaczeń Anny Karczmarczyk: Nie bierzemy mnie na litość

Mateusz Janusz zatańczył do hitu Justina Timberlake'a "Rock Your Body". Według Roberta Kupisza występ był poprawny, a Anna Mucha skupiła się na liczeniu, ile razy Mateusz pokazał na scenie język. Jego występ oceniony został na 24,5 punktów. 

Na samym końcu wystąpił Rafał Mroczek. Od jego występu zależało być, albo nie być jego pary w następnym odcinku. Aktor musiał nauczyć się stepować i nie był z tego powodu zadowolony. Godziny spędzone na sali treningowej opłaciły się, bo zdobył 27 punktów, czyli dokładnie tyle, ile musiał uzyskać, by znaleźć się w finale. Tak naprawdę jego i (i tanecznego partnera, Przemka Cypryańskiego) uratowała Ida Nowakowska, dając aż 9,5 punktów. Tym samym z show pożegnali się Rafał Jonkisz i jego brat, Krzysztof.