Anna Wendzikowska odtworzyła z narzeczonym romantyczną scenę z "Notting Hill". "Wasza bajka ma szczęśliwe zakończenie"

Anna Wendzikowska to prawdziwa romantyczka. Ostatnim zdjęciem zaskoczyła fanów.

Anna Wendzikowska, jak na współczesną gwiazdę przystało, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. Jej profil śledzi już ponad 430 tysięcy osób, co jak na polskie standardy jest całkiem niezłym wynikiem. Dziennikarka regularnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnie zdjęcie Wendzikowskiej w szczególności spodobało się jej fanom. Gwiazda pozuje na nim razem ze swoim narzeczonym, Janem Bazylem.

Ania Wendzikowska pochwaliła się, jak śpiewa jej córeczka:

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl jak w "Notting Hill"

Każdy widz "Dzień dobry TVN" dobrze wie, że Anna Wendzikowska jest specjalistką od filmów. Nie bez powodu to właśnie ona reprezentowała w tym roku redakcję śniadaniówki na gali wręczenia Oscarów. Ostatnio wyznała na Instagramie, że jednym z jej ulubionych filmów jest komedia romantyczna "Notting Hill". Przy okazji pochwaliła się uroczą fotką ze swoim partnerem.

Właśnie obejrzałam "Notting Hill" po raz chyba 1544 i przypomniało mi się to zdjęcie wzorowane na ostatniej scenie tego filmu, które bardzo chciałam mieć, bo kocham ten film. Nowych zdjęć nieustannie brak.
 

Zdjęcie zostało wykonane we wrześniu 2018 roku, kiedy to Wendzikowska była w ciąży.

Historia miłości dziennikarki i Jana Bazyla nie należy do łatwych. Para ma za sobą kryzys, który zakończył się rozstaniem. Finalnie wrócili jednak do siebie. W komentarzach pod ich wspólnym zdjęciem zaroiło się od zachwytów.

Wasza bajka ma szczęśliwe zakończenie.
Piękne zdjęcie.
Kocham ten film. Cudna fotografia - czytamy.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Serce rośnie!