Rafał Trzaskowski z synem w domu. Pokazał, jak wygląda ich wieczór. "Po dniu intensywnej nauki". Internauci: Skąd ja to znam

Rafał Trzaskowski dodał na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał, jak jego syn spędza czas w domu. Okazuje się, że znalazł sposób na to, jak poradzić sobie z tęsknotą za przyjaciółmi.

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, dołączył do akcji #zostańwdomu, związanej z obecną sytuacją na świecie. Ten czas spędza z bliskimi, w tym z synem Stanisławem. Chłopiec jest w wieku szkolnym, ma 11 lat. Zgodnie z odgórnymi zaleceniami uczy się w domowym zaciszu.

Tak Lewandowscy spędzają czas w domu:

Zobacz wideo

Zobacz też: Co robić w domu? Socha sprząta garaż, Kasia Tusk planuje pisać wiersze. Aneta Zając pokazała, jak spędza czas z synami

Rafał Trzaskowski pokazał syna

Trzaskowski dodał na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał, jak jego syn spędza czas. Okazuje się, że nastolatek nie ograniczył kontaktów z kolegami, z którymi łączy się online.

Po dniu intensywnej nauki - seans gier na Skype z wytęsknionymi kumplami #zostańwdomu - napisał prezydent.
 

Zdjęcie skomentowali głównie inni rodzice, którzy opisali, jak ich dzieci sobie radzą. Okazuje się, że brakuje im towarzystwa kolegów i koleżanek, z którymi teraz nie mogą się fizycznie widywać.

U mnie córka jest na bieżąco z klasą i najlepszą przyjaciółką. Widzę, że dzieci za sobą bardzo tęsknią.
U nas są rozmowy z sąsiadkami przez płot w ogródku - dosłownie to takie urocze, gdy maluchy tak tęsknią za sobą. I tak sobie tłumaczą, że jak jak już wszyscy będą zdrowi, to się razem pobawią.
Skąd ja to znam - piszą.

A jak ten obecny czas spędzają dzieci innych znanych osób? Klara Lewandowska głównie ćwiczy z rodzicami w domowej siłowni. Elizabeth, czyli córka Weroniki Rosati, towarzyszy mamie podczas uprawiania jogi. Za to pociechy Pauliny Krupińskiej malują obrazki i słuchają domowych koncertów taty.

AW