Rafał Trzaskowski z synem w domu. Pokazał, jak wygląda ich wieczór. "Po dniu intensywnej nauki". Internauci: Skąd ja to znam

Rafał Trzaskowski dodał na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał, jak jego syn spędza czas w domu. Okazuje się, że znalazł sposób na to, jak poradzić sobie z tęsknotą za przyjaciółmi.

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, dołączył do akcji #zostańwdomu, związanej z obecną sytuacją na świecie. Ten czas spędza z bliskimi, w tym z synem Stanisławem. Chłopiec jest w wieku szkolnym, ma 11 lat. Zgodnie z odgórnymi zaleceniami uczy się w domowym zaciszu.

Tak Lewandowscy spędzają czas w domu:

Zobacz wideo

Zobacz też: Co robić w domu? Socha sprząta garaż, Kasia Tusk planuje pisać wiersze. Aneta Zając pokazała, jak spędza czas z synami

Rafał Trzaskowski pokazał syna

Trzaskowski dodał na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał, jak jego syn spędza czas. Okazuje się, że nastolatek nie ograniczył kontaktów z kolegami, z którymi łączy się online.

Po dniu intensywnej nauki - seans gier na Skype z wytęsknionymi kumplami #zostańwdomu - napisał prezydent.

Zdjęcie skomentowali głównie inni rodzice, którzy opisali, jak ich dzieci sobie radzą. Okazuje się, że brakuje im towarzystwa kolegów i koleżanek, z którymi teraz nie mogą się fizycznie widywać.

U mnie córka jest na bieżąco z klasą i najlepszą przyjaciółką. Widzę, że dzieci za sobą bardzo tęsknią.
U nas są rozmowy z sąsiadkami przez płot w ogródku - dosłownie to takie urocze, gdy maluchy tak tęsknią za sobą. I tak sobie tłumaczą, że jak jak już wszyscy będą zdrowi, to się razem pobawią.
Skąd ja to znam - piszą.

A jak ten obecny czas spędzają dzieci innych znanych osób? Klara Lewandowska głównie ćwiczy z rodzicami w domowej siłowni. Elizabeth, czyli córka Weroniki Rosati, towarzyszy mamie podczas uprawiania jogi. Za to pociechy Pauliny Krupińskiej malują obrazki i słuchają domowych koncertów taty.

AW

Więcej o:
Komentarze (49)
Rafał Trzaskowski też został w domu. Zdradził, jak jego syn relaksuje się po intensywnej nauce
Zaloguj się
 • d.alexa

  Oceniono 8 razy 8

  A moje dziecko (10 lat) przyzwyczaja się do czytania książek wieczorami. Korzystam z mniejszego wpływu oszołomstwa i wprowadzam wyższą kulturę i nawyki samodzielnego myślenia. Telefon wyłączony i schowany. Dziecko spokojniejsze i bardziej kreatywne.

 • ewropejczyk

  Oceniono 18 razy 8

  Czaskoski jest/był, wesoła wdówka była, Lewandowscy byli, Jędrzejczyk była, Borek był, Szczęśni byli, Rozenko-Majdany były, Blanka była, Wieniawa była ... a co u innych celebrytów?

  Jak #zostanwdomu spędza Justyna Żyła, Kindzia Rusin i jej lisiontka, ...

  Precz z hejtem w internecie!!!

 • mojamagna

  Oceniono 13 razy 5

  Prawdziwy bohater, mąż stanu. Jego aktywność w obliczu kryzysu tradycyjnie wprawia w osłupienie największych krytyków. Jest to osobistość pomnikowa, złota era którą Warszawa zawdzięcza jego osobie zaowocuje prawdziwym wysypem miast ulic i placów nazywanych Jego imieniem.

 • profesorschetyna

  Oceniono 16 razy 4

  Trzaskowski na plotku - odpowiednie dla niego miejsce.

 • polski1500

  Oceniono 3 razy 3

  "U mnie córka jest na bieżąco z klasą i najlepszą przyjaciółką. Widzę, że dzieci za sobą bardzo tęsknią"
  To nie jest przejaw tęsknoty. Dzieci rozmawiają ze sobą wirtualnie z pomocą telefonów nawet gdy siedzą obok siebie na przerwie.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 4 razy 2

  Przydupas Bufetowej to ma ciężkie życie.

 • starsza10

  Oceniono 1 raz 1

  A pan prezydent Warszawy pracuje zdalnie, jak mniemam. A jakiś konkrety? Próbował zapobiec najazdowi na Warszawę wracających z zagranicy via Okęcie? Jakoś nie zauważyłam, że i jak to zrobił. Zapamiętamy nie tylko zapał i skuteczność rządu centralnego, lecz również i tych lokalnych. Hasło "poPITe" było super, tylko co z tych wpłaconych w stolicy podatków ma tutejsza służba zdrowia?

 • beton44

  Oceniono 1 raz 1

  Halo Wolne Miasto - tu Szambolan Taśmowski - zgłoś się - odbiór !!!
  Halo Warszawa - tu Gauleiterka Ala Krówka - zgłaszam się - odbiór !!!
  Halo Wolne Miasto - tu Szambolan Taśmowski - hłehłehłe - siedzę se na kwadracie i mam wszystko w nosie - niech tam Kaczyści łażą i łapią koronawirusa - pensja leci na konto - a co - ubywatele i lemingi i tak mnie wybiorą jeszcze choćby i 5 razy - odbiór !!!
  Halo Warszawa tu Gauleiterka Ala Krówka - Rafau ty masz kiepełę - ja też mam metodę - krówka rano krówka wieczorem - koronowirusy padają już 3 metry ode mnie - trzymaj się Rafau - na POhybel Kaczaffiemu - bez odbioru !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX