"Złote Taśmy". Marta Żmuda-Trzebiatowska pozuje w oversize'owej marynarce. Chciała zakryć brzuszek? Nie udało się!

Marta Żmuda-Trzebiatowska gościła w poniedziałek na "Złotych Taśmach" - gali Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Jak zaprezentowała się ciężarna gwiazda? Bardzo elegancko!

Marta Żmuda-Trzebiatowska już niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Gwiazda czuje się jednak na tyle dobrze, że nie zamierza zbyt wcześnie rezygnować z pracy. Gra obecnie w serialu TVP, "Blondynka" i często pojawia się na branżowych imprezach. Na jednym z nich udało nam się nawet z nią porozmawiać. Aktorka wyznała przed kamerą, że znosi ciążę bardzo dobrze.

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w eleganckiej stylizacji na "Złotych Taśmach"

Aktorka błyszczała w zeszłym tygodniu na gali rozdania polskich Oscarów, Orłach 2020. Miała na sobie różową suknię z falbanami. Wyglądała naprawdę zjawiskowo, a kreacja tylko podkreśliła jej zaokrąglony brzuch. Tydzień później natomiast Marta wybrała się na galę Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Na ściance zaprezentowała się w równie eleganckim wydaniu, lecz mniej galowym. Gwiazda miała na sobie czarne spodnie i bluzkę w tym samym kolorze. Założyła również jasną, dwurzędową oversizową marynarkę. Myślicie, że chciała lekko zakryć ciążowe krągłości? Zupełnie niepotrzebnie!

Całość uzupełniła szpilkami, czarną torebką na pasku i złotą biżuterią. Wyglądała naprawdę fajnie. Widać, że ciąża jej służy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska prywatnie

Aktorka należy do grona tych gwiazd, które konsekwentnie strzegą swojej prywatności. O drugiej ciąży poinformowała dopiero wtedy, kiedy brzuch był już widoczny. Na co dzień jest żoną i mamą. W 2015 roku wyszła za kolegę po fachu, Kamila Kulę, a dwa lata później przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Bruna.

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.